840-899 Fotografie

veiling / 10 juni 2015
[840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 890] [891 - 899]
kavel: 840
D.R.C. Met Rotterdam opgegroeid: 50 jaar.... De Reproductie Compagnie NV.
- Grafische Kunstinrichting De Reproductie Compagnie NV. Voorwoord K. Star sr., ontwerp R. W. van der Valk. Rotterdam, 1954. 36 pp. Geb., 37 x 29 cm. met 65 zwart-wit foto's/fotomontages. -

verkocht € 65,00
kavel: 841
[Nederlandse topografie]
-Album met 14 bladen met elk 8 ingestoken foto's, ca. 1890, grotendeels gezichten op Nederlandse steden maar ook enkele beroemde Nederlandse kunstwerken en klederdrachten, elk 10,5 x 6,5 cm. (carte-de-visite formaat), met titel in pen op de albumbladen, het album gebonden in rood marokijn met goudgeletterde titel "Hollande" en "1879 II" op de rug en initialen "M.L.C." op voorplat, sneden verguld, groot 4to.-

verkocht € 360,00
kavel: 842
[Ben van Eck, Amsterdam] Serie van 17 moderne afdrukken van foto's 1959-2000,
-alle gesigneerd en gedateerd rechtsonder "Ben van Eck 2003" met de drie kruisjes van het wapen van Amsterdam, alle genummerd 3/10 (één maal 3/25) in pen middenonder en met de datum van de oorspronkelijke opname in pen linksonder, alle 40,5 x 30 cm. bladgrootte (beeldgrootte varieert).-
€ 150 - € 300
kavel: 843
[Arbenz Motorwagenfabrik] Ringbandalbum met ca. 90 ingeplakte foto's
-van vrachtauto's en touringcars, jaren '20, grotendeels met technische details in pen in het Duits op de keerzijde, alle ca. 12 x 15 cm., hier en daar met Nederlandse bijschriften, oorspronkelijke flexibele groen linnen ringband met overslag met twee drukknopen, 4to formaat.-

verkocht € 650,00
kavel: 844
Ed van der Elsken
-Once upon a time. Fragment, 1991. Gebonden met stofomslag. Goed exemplaar.-
€ 60 - € 100
kavel: 845
[Amsterdam] Paul L. Bessem - Klaar.....over!
-Foto's voor Klaar.....over! Henriette van Eyk en Wim Hora Adema, C.P.J. van der Peet in 1954. De 9 foto's tonen klaar-overs van en bij de Schinkelschool aan de Hillegomstraat in Amsterdam. Bijgevoegd twee originele illustraties in de boekuitgave van Toby Vos in Oost-Indische inkt. - en een extra exemplaar van het boek.-

verkocht € 300,00
kavel: 846
[Luchtvaart]
-"First North African-European Merchandising Flight. Netherlands June 16-18, 1949." Geïllustreerd feestalbum bij de viering van de genoemde vlucht door het vliegtuig de Atlas Sky Merchant (een Douglas C-54), met 16 bladen met éénzijdig 28 ingeplakte originele foto's met bijschriften in pen, gebonden in goudgeletterd linnen, oblong folio.-
€ 150 - € 300
kavel: 847
[Griekenland] Hospital
-Hospital "Andrew Syngrou" Athens. [1929]-
€ 150 - € 300
kavel: 848
Collectie van ca. 80 stadsgezichten van Nederlandse steden,
-voornamelijk ca. 1890-1950, diverse formaten, geordend in groen linnen map met kartonnen alfabetische vakken A tot Z, met bindlinten, folio.-
€ 100 - € 200
kavel: 849
Koen Wessing - Chili September 1973.
-De Bezige Bij, 1973. Softcover, geniet, 24 pag. Foto's zonder tekst van de opstand tegen president Allende in Chili. -

verkocht € 400,00