1500-1599 Varia II

veiling / 10 juni 2015
[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1539] [1540 - 1554] [1555 - 1564] [1565 - 1574] [1575 - 1584] [1585 - 1594] [1595 - 1599]
kavel: 1555
[Beweegbare Boeken]
-De Hond, zijn lichaamsbouw en zijne inwendige organen. Aanschouwelijk voorgesteld door 5 gekleurde beweegbare platen en verklarenden tekst voor Fokkers en liefhebbers van Honden. W.S. Stüven, Amsterdam, Deventer, Kluwer & Co, ca. 1900. oblong, in halflinnen met tekeningen van Otto Eerelman. Naam op voorplat, goed ex. + De Bouw en de inwendige Organen van het Kinderlijk Lichaam. Door beweegbare platen aanschouwelijk voorgesteld. Met verklarenden tekst door Dr. Mulder, Boekh. vh Gebr. Belinfante, 's-Gravenhage, 1902. in halflinnen. Goed ex.-

verkocht € 95,00
kavel: 1556
[Scheepvaart]
-D.S. Motor Mailschip Indrapoera. Rotterdamsche Lloyd, Rotterdam, 1928. Touwgebonden folder van de Lloyd, met ingelegd menukaartje. Goed ex. + N.V. Stoomvaartmaatschappy Nederland. M.S. Marnix van St. Aldegonde, ca. 1930. Touwbgebonden, mooi ex. + Varen en genieten per stoomvaart Mij "Nederland". 8vo, 44 pp. bandontwerp Willy Sluiter - en 2 andere.-
€ 100 - € 150
kavel: 1557
De handel
-Maandblad voor Industrie, Handel en Bankwezen. Onder hoofdredactie van J.j. Hoogewerff. Tweede, derde, vierde en zesde jaargang, 1908-10 en 1912. In fraaie rode banden met goudopdruk. Met artikelen over o.a. De Walvischvangst, Haarhandel in China, diamanthandel te Amsterdam, riviertollen etc. -
€ 60 - € 100
kavel: 1558
[Mode]
-Le Tailleur Moderne. Hiver 1954. 17 pp., waarvan 15 bestaande uit een litho. 34 x 24,5 cm. + Smart Ladies' Styles. Winter 1951. Periodical Journal no 89. 18 pp. + Smart Ladies' Styles. Summer 1952. 18 pp. Elk met 12 gekleurde litho's. Afm. elk 36,5 x 27,5 cm.-

verkocht € 150,00
kavel: 1559
[Genealogie] Familieboek Servatius.
-Samengesteld door Mr. A.H. Servatius officier van Justitie te Zwolle. Zwolle, N.V. Drukkerij v.h. La Rivière en Voorhoeve voor de familie Servatius, 1942, typografische verzorging door Ger Soutendijk (leider LRV-studio), gedrukt op "Banzay"-papier, (2),397,(3) p., met uitslaande stamboom, ingeplakte portretten en facsimiles van brieven, oorspronkelijk verguld linnen met (defect) stofomslag door Stokkink (Amsterdam), bovensnede verguld, 4to.-

verkocht € 160,00
kavel: 1560
[I.Q.-tests] Complete test material for Form L [en voor] Form M.
-Revised Stanford-Binet Scales by Lewis M. Terman and Maud A. Merrill. Boston etc., Houghton Mifflin Company, ca. 1940 (copyright 1937), 2 uniforme houten dozen met grotendeels identiek testmateriaal, beide met schuifdeksel met titel en inhoudsopgave aan de binnenkant en etiket met titel aan de zijkant, 38,5 x 26 cm.-

verkocht € 95,00
kavel: 1561
[Luchtvaart]
-Popular Flying. The National Aviation Paper. Tijdschrift dat maandelijks werd uitgegeven. Twee bundelingen van in totaal 27 nrs: april 1937 tm june 1939. In halflinnen gebonden. Licht afgesneden aan boven-en onderzijde. -
€ 60 - € 120
kavel: 1562
[Pulp]
-Racket Serie, J.T. Swartsenburg N.V., Zeist, ca. 1948-1955. 24 van de 31 deeltjes - en 2 tweede drukken met afwijkende voorkant + 5 deeltjes uit de Atoomserie.-

verkocht € 30,00
kavel: 1563
[Pulp]
-Dynamietserie. Deel 1-14 en 17. Uitgeversbedrijf Het Goede Boek, Bussum, ca. 1950 + Atoomserie, deel 1-4 + Tempo Reeks deel 1-13. (van deel 13 ontbreekt de achterzijde) - toegevoegd 4 stripboekjes van Steve Drake.-

verkocht € 35,00
kavel: 1564
[Pulp]
-Kabouterserie no 1 tm 6, Het Goede Boek, Bussum, 1946 + Pygmeeënserie no 1 tm 10 en 6 deeltjes van de Hollandsche Zak Bibliotheek.-

verkocht € 30,00