973-1004 Fotografie II

veiling / 10 juni 2015
[973 - 982] [983 - 992] [993 - 1002] [1003 - 1004]
kavel: 973
Album Wereldreis
-Ca. 1898/99. Album bestaande uit een aantal albumineprint foto's: portretten van familie en vrienden in Hilversum en Amsterdam (12 x), 22 foto's, meest voor toeristische markt, van Basel en omgeving, 7 van Genoa, 5 grote van Marokko (22 x 29 cm) - en 4 andere.-

verkocht € 200,00
kavel: 974
Three ambrotypes
-Ca. 1860. Drie ambrotypieën in foto-cassette. Zittende man, zittende vrouw (beide ovaal; 6 x 4,5 cm) en oudere man met bakkebaarden (6,5 x 5,3 cm). Alledrie met lichte accenten ingekleurd. -

verkocht € 100,00
kavel: 975
Miniatuur fotoalbum.
-Engeland, ca. 1870. Ferrotypie/tintype album 5 x 8,5 x 2,3 cm. met 44 portretjes. Album aan rug gerestaureerd. Met koperen sluiting. Fotootjes in goede staat. -
€ 175 - € 250
kavel: 976
Miniatuur fotoalbum.
-Ca. 1870. Ferrotypie/tintype album 4 x 4 x 2 cm. met 22 portretjes, alle met in potlood een naam eronder geschreven. Enkele fotootjes beschadigd. Rood leren albumpje met goudopdruk en koperen sluiting.-
€ 100 - € 150
kavel: 977
[Luchtvaart] Album Militaire Luchtvaart J. Swartjes, 1930
-Bij het vertrek van de Militaire Luchtvaart Afd. Aangeboden aan de familie J. Swartjes. Andir (Bandoeng) 28 juni 1930 door de Korpsleden. Album met 42 foto's, bestaande uit luchtopnames, en enkele van vliegtuigen in actie. Tipped-in foto's elk 17 x 23,5 cm. Album in oblong, halflinnen.-

verkocht € 240,00
kavel: 978
Henri Bressenbrugge (1873-11959)
-Boer in Giethoorn. Silver Gelatine prent, gesigneerd in de plaat. Ca. 1930. Achterzijde enkele potloodaantekeningen. 30 x 24 cm. In passepartout.-

verkocht € 120,00
kavel: 979
[Japan] The Photographic Illustration
-Art-Deco tijdschrift, ca. 1920. 11 delen ingebonden in oblong touwgebonden band. Band in halflinnen met japanse tekst. Elk deel bestaande uit ca. 40 pp. fotografie en enkele Japanse houtsneden aan voor-en achterzijde. -

verkocht € 250,00
kavel: 980
[Erotica] Seksueel Amusement in Tokio
-Tokudashi Theatre. Shibuya (nachtclub), 1980. 13 Silverprints. Elk 20,5 x 25,5 cm.-

verkocht € 130,00
kavel: 981
[Bauhaus?]
-Serie van 6 foto's, silver gelatine print. signatuur onleesbaar, een gedateerd, 1935. Waarschijnlijk Duitsland of Oostenrijk. Afdruk op Agva-Brovira papier. Formaat elk 23 x 17,5 cm. -

verkocht € 900,00
kavel: 982
Bas Roodnat (1930-2004). Vanzanten I-IX.
-Dokkum/Beesd, Stichting Werkman/ Van Zanten, 1993-2001 (deel VII-IX door Zincografia Verona), 9 delen in 10, met tekst en rijk geïllustreerd met talloze foto’s door Bas Roodnat, oorspronkelijk uniform linnen, klein 4to (enkele delen met licht gevlekte band).-
€ 70 - € 140