1600-1629 Kunst en Toegepaste Kunst II

veiling / 10 juni 2015
[1601 - 1611] [1612 - 1621] [1622 - 1629]
kavel: 1601
[Erotica] Japanse Houtsneden
- Mizuno Toshikata(?) - Jonge heer met vrouw. 12,5 x 18,5 cm. In passepartout + 2 erotische prenten uit Meiji periode, Chuban 17,2 x 24,4 cm. -

verkocht € 120,00
kavel: 1602
Toyohara Kunichika (1835-1900)
-Acteurs Icikawa Danjuro en Ichikawa Sadanji in gevecht op een schip in de storm. Oban triptiek, houtsnede, 1882. 71 x 35,5 cm. -
€ 400 - € 700
kavel: 1603
Robert van Gulik (1910-1967)
-Houtsnede erotisch tafereel. Plate XIII. Ca. 1960. 34 x 26 cm. Binnenmaat 22,5 x 22,5 cm.-

verkocht € 240,00
kavel: 1604
Corneille (1922-2010)
-Salome. Nico Koster / Vincent Vlasblom , 2001. 72 pp. Nr. 93/100. In linnen gebonden met illustratie op voorplat. Uitgave met 13 zeefdrukken, waarvan 1 gesigneerd. -
€ 400 - € 800
kavel: 1605
E.H.Tielemans
-Charles Conrardy, les éditions Gauloises, 1924. 95 pp. Gebrocheerd. Nr. 37/50 op Japans papier. Inclusief 2 gesigneerde etsen, elk 22,5 x 30 cm. -
€ 80 - € 150
kavel: 1606
Frank Lloyd Wright
-Chicago. 8 Sonderheft der Architektur des XX Jahrhunderts. Ernst Wasmuth, Berlin, 1911. 113 pp. 4to in papieren band. Voorin een litho van de Unity Temple, Oak Park, Ill.-

verkocht € 200,00
kavel: 1607
J.Th. Toorop 1858-1928
-Uit het etswerk. Vorst & Tas, Amsterdam, 1928. Losbladige uitgave in linnen map met 7 reproducties naar etsen van Toorop. Nr. 51/250. Exemplaar van C. Oorthuys, met exlibris. -

verkocht € 100,00
kavel: 1609
[Boekbanden] Jarhrbuch der Einbandkunst
-herausgegeben von Hans Loubier und Erhard Klette. Erster, zweiter, dritter en vierter Jahrgang. Leipzig, Verlag für Einbandkunst, 1927-1931, 4 jaargangen in 3 banden, rijk geïllustreerd, diverse banden, 4to.-
€ 80 - € 160
kavel: 1610
Art Deco Behangalbum
-Ca. 1925. Groot album met behangpapiermonsters, waarvan vele in Art Deco stijl. ca. 100 pagina's. Folio 34 x 48 cm. -

verkocht € 330,00
kavel: 1611
[Architectuur] Erich Mendelsohn. Amerika. Bilderbuch eines Architekten.
-Mit 77 photografischen Aufnahmen des Verfassers. Berlijn, R. Mosse/Buchverlag, 1926, eerste druk, IX,(1),82,(1) p., met fotografische illustraties, oorspronkelijk halflinnen, folio.-

verkocht € 90,00