1600-1629 Kunst en Toegepaste Kunst II

veiling / 10 juni 2015
[1601 - 1611] [1612 - 1621] [1622 - 1629]
kavel: 1622
[Boekbanden]
-Collectie lederen stofomslagen. Deels in Art Deco, meest ca. 1900-1930, een geborduurde, een stoffen (tweede helft 20ste eeuw) en een gelakte met parelmoer ingelegd. -

verkocht € 150.00
kavel: 1623
Drukkers Weekblad
-Groot lot met bundelingen vanaf het 23ste jaargang 1933 tm 1941, 1945/46, 1948, 1950 tm 1954, 1956-1961 en 1967. Alle ingebonden in niet uniforme originele linnen banden. -
€ 250 - € 450
kavel: 1624
Tété - Technisch Tijdschrift voor de Grafische Industrie
-Drukkerij Dico, Amsterdam, jaargang 1, nr. 1-2, 1943 * + Ingebonden jaargangen zonder omslagen 1945 tm 1949, 1952, met omslagen ingebonden 1954 tm 1956 - en losse nummers jaargang 10 tm 16, 1954-1961. -
€ 100 - € 200
kavel: 1625
-Eerste tm derde jaargang, 1943-1948 compleet - en 94 nummers vanaf het 4e tm 16e jaargang, waaronder enkele dubbele.-

verkocht € 100.00
kavel: 1626
-Tweemaandelijkse uitgave, Algemene Grafische Bond, 10e tm 24e jaargang nr. 4, 1954-1969/70. Jaargang 20, 1965 ontbreekt, voorts compleet in goede staat.-
€ 70 - € 140
kavel: 1627
Moderne Entwürfe für Bucheinbände
-Kartonnen map met in totaal 30 moderne boekbandontwerpen door Paul Kersten. Incomplete serie van Art Nouveau ontwerpen in losse bruine omslagen met boekbindersreclame. Het kartonnen omslag (35x27 cm.) met bindlinten, de ontwerpen (ca. 15x18 cm.) "tipped in" op genummerde bladen (31x24 cm.) en in meerdere kleuren uitgevoerd. -
€ 80 - € 160
kavel: 1628
Zeitschrift für Bücherfreunde
-Incomplete serie; 31 afleveringen van dit tijdschrift in de periode 1902-1930 met vele interessante artikelen, jaargang 1912-1913 met art nouveau ontwerpen + Modellenboekje voor "toegepast teekenen" + 13 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 1629
Leo Visser (1880-1950)
-8 litho's, jaren '30. Afm. elk ca. 16 x 18 cm.-

verkocht € 200.00