256-279 Parafernalia & Curiosa

veiling / 1 december 2015
[256 - 265] [266 - 275] [276 - 279]
kavel: 256
[Jugendstil] Tapetenmuster. Saison 1905
-Hermann Meissner. Berlin S.14. Jugendstil-omslag voor een monsterboekje voor behang (het behang in meer traditionele voorbeelden, zie 505, Hollands tegelbehang). Oblong, geniet, ophangtouwtje. Omslag voorzijde besch., verder met reclameteksten.-

verkocht € 40,00
kavel: 257
[Ex libris] N.E.K. Nederlandsche Exlibris-Kring.
-Groot-Nederlandsche Kring van Vrienden, Verzamelaars en Ontwerpers van Exlibris en Gelegenheidsgrafiek. 1936-1939. Den Haag, N.E.K., 1936-1939, 4 delen, met ca. 80 ingeplakte ex libris in diverse technieken en enkele los ingestoken ex libris/ kleingrafiek, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.-

verkocht € 120,00
kavel: 258
[Verpakkingsdrukwerk] Korff Bonny Chocolade.
-Onversneden proefblad met 15 identieke verpakkingsomslagen, 80,5 x 116 cm., met aantekeningen in potlood op keerzijde (zichtbaar op voorzijde), gevouwen.-
€ 70 - € 140
kavel: 259
[Knipkunst] Verzameling van ca. 65 stuks knipkunst,
-deels gedateerd 1926-1946, deels gemonogrammeerd "J.W." en "F.J."[Janson], grotendeels zwart papier opgeplakt op wit papieren drager (grotendeels 8vo formaat), los in contemporaine halflinnen portfolio, 4to formaat.-

verkocht € 80,00
kavel: 260
Scrapalbum
-Ca. 1860-1870. Folio oblong album (36 x 52 cm.), halflinnen. Met 60 gevulde pagina's. Typische voorstellingen als soldaten, olifanten, vlinders, karikaturen, etc. -

verkocht € 180,00
kavel: 261
Vloeibladen
-Lot met 83 vloeibladen. Meest Amerikaans, jaren '30-'60. Hierin enkele tientallen mbt medicijnen als hoestdrank, pillen etc. -

verkocht € 130,00
kavel: 262
Vloeibladen
-Vervoer. Lot van 38 vloeibladen mbt vervoer als fietsen, auto's en vliegtuigen + 20 vloeibladen mbt scheepvaart. o.a. de Norddeutscher Lloyd Bremen en de Blue Star Line. -

verkocht € 90,00
kavel: 263
Kaartspelen
-Lot met 26 ongesneden vellen met kaartspelen. O.a. van uitgeverij Edoardo Pignalosa, Napoli. -
€ 80 - € 150
kavel: 264
Vloeibladen
-Lot met 93 vloeibladen mbt medicijnen en de medische wetenschap. Alle Amerikaans, ca. 1940-1950.-

verkocht € 180,00
kavel: 265
Vloeibladen
-Lot met 97 vloeibladen. Meest mbt tot kerst - en 3 blotter books, o.a. Use Albemarle Blotting to Advertise Your Business. Albmarle Paper, Richmond, U.S.A., ca. 1925. (1 vloeiblad ontbr., verder compleet)-

verkocht € 90,00