535-551- Sport

veiling / 1 december 2015
[535 - 544] [545 - 551]
kavel: 535
[Bloemendaal kegelclub] Tienjarig bestaan van de Kegelclub "Dierentuin" 1893-1903.
-Door H.S. Isbrücker. Fotoalbum met 14 ingeplakte foto's, op één na alle gedateerd 20/9 1903, gebonden in goudgeletterd linnen, oblong folio.-
€ 50 - € 100
kavel: 536
[Plaatjesalbum] Koekfabrieken Fa. G. Smolders & Zn, Gilze - Olympiade Album
-Gilze, 1928. 36 pp. Incompleet met 14 van de 48 plaatjes. -

verkocht € 120,00
kavel: 537
Turmac: olympiade herinnering 1928
-Klein formaat album compleet met 72 zijdjes van landen. -
€ 60 - € 100
kavel: 538
[Plaatjesalbum] Zendyk Rookworst, Olst - Oranje Voetbal
-1958. Album met 20 elftallen, Kampioen in de Eredivisie, Oranje Voetbal (bij worstverpakkingen), seizoen 1957/1958,-

verkocht € 270,00
kavel: 539
Miss Blanche - Spelfoto Album Competitie Wedstryden 1932-1933
-Groot oblong album, halflinnen, compleet met 100 grote platen en 100 uitslagplaatjes. Inclusief foldertjes en enveloppe.-
€ 125 - € 250
kavel: 540
16 kopstukken van het Nederlandse Voetbal 1973-'74
-Reclame-uitgave, tribune met de koppen van de spelers van het Nederlands elftal op oranje plastic tribune. (42 x 7 x 4 cm) -
€ 45 - € 70
kavel: 541
Kampioensschaal Willem II (Tilburg) 1942/1943
-T.V.V. Willem II Kampioen. N.V.B. 1e klasse afd. V. 1942-1943. Diameter 36 cm. Aan achterzijde gemerkt RTT 8-7-1943. -

verkocht € 100,00
kavel: 542
[Voetbal] Ansichtkaarten Nederlands Elftal 1912
-De Nederland-Duitschland-Wedstrijd, zondag 24 maart 1912 te Zwolle. Met foto's van alle spelers en betrokkenen en hun naam. Gelopen met stempel en sluitzegel, in marge wat scheurtjes. Druk: De Revue der Sporten. + Holland-België Match Dordrecht 1912. Ongelopen. Knikje l.o.-

verkocht € 180,00
kavel: 543
[Voetbal] R.K.V.V. Kerkrade
-IVCB 1e klasse zuid, 1935. Huldigingsboekje aangeboden aan de kranige spelers van ons kampioenselftal tgv den Huldigingsavond op Paaschmaandag 1935. 16 pp. geniet met gemarmerd papieren ruggetje - en een tweede exemplaar + Tribune-kaart R.K. Voetbalvereeniging Kerkrade ca. 1930. Oningevuld. + 5 fotokaarten van het team in actie, ca. 1930, ongelopen.-
€ 60 - € 120
kavel: 544
[Voetbal] Voetbal Vereeniging Amsterdam
-V.V.A. 50. 1901-1951. Jubileumnummer 22 september 1951. Geniet, 4to, 25 pp. + Affiche VVA junioren-toernooi. zaterdag 16 en zondag 17 april 1949. met o.a. Ajax, D.W.S., Vitesse en Stormvogels. 65 x 49 cm. gevouwen. -
€ 60 - € 90
[535 - 544] [545 - 551]