535-551- Sport

veiling / 1 december 2015
[535 - 544] [545 - 551]
kavel: 545
[Voetbal] Feijenoord
-Map met 46 originele persfoto's van Feijenoord, eind jaren '60, aanvang jaren '70. met Ove Kindvall, Rinus Israels, Jan Zwartkruis, Ernst Happel, Wim Jansen e.a. -

verkocht € 100.00
kavel: 546
Sport in Beeld/Revue der Sporten
-39 nummers van dit tijdschrift, alle tussen 1928 en 1936. Meest in redelijk goede tot goede conditie. Enkele met los kaftje, wat taperesten, scheurtjes e.d.-
€ 100 - € 150
kavel: 547
[Voetbal] Bronzen cup
-Cup bestaand uit voetbal die door 7 handen wordt gedragen. Eerste helft 20ste eeuw. Hoogte 26 cm. Op marmeren sokkel. -
€ 100 - € 200
kavel: 548
[Voetbal] Hup Holland
-De Nederlandsche Voetbalbond en al zijne wederwaardigheden sinds de oprichting. A.J. Bronkhorst. Oud-bestuurslid en Eerelid N.V.B., 1e druk, 1926. 448 pp. Gebrocheerd. -
€ 100 - € 150
kavel: 549
[Schermen]
-Brevet als (scherm)Meester. "De ondergeteekende Meesters der Schermkunst verklaren dat zij bij het Generaal Assaut van den 19 februarij (1861) ter gelegenheid van den verjaardag van zij Majesteit den koning den graad van Meester op de punt en Espaton verleend hebben aan hunnen krijgsmakker den korporaal Caron" Gesigneerd door de Kolonel, de officier belast met de Schermoefeningen te Roermond en zijn makkers. Fraai geïll. gravur, C.N. Teulings, Militaire Boekdrukkerij te 's Hertogenbosch. -

verkocht € 150.00
kavel: 550
[Schermen] Brevet de prévót d'escrime
-Brevet de d'escrime. 62 x 48 cm. Handgekleurde lithografie. Lithografie VMartin, Vincennes, ca. 1850. Met bijgevoegd het origineel opgeplakte brevet. "Accordé au Sieur Benot (?) felicien (..) 3d Régiment d'Infanterie. Lille, 1884". Gesigneerd door de schermmeesters van 3 regimenten, de luitenant en de kapitein. Stempel onderzijde. -

verkocht € 100.00
kavel: 551
[Voetbal] C.S.Y.
-Kampioenschapsfoto C.S.Yper. Hulde aan onze kampioenen 1932-1933 IIIe Speciaal.-

verkocht € 50.00
[535 - 544] [545 - 551]