veiling / 1 december 2015 / 535-551- Sport
[535] [536] [537]
kavel: 535 € 50 - € 100

[Bloemendaal kegelclub] Tienjarig bestaan van de Kegelclub "Dierentuin" 1893-1903.

Door H.S. Isbrücker. Fotoalbum met 14 ingeplakte foto's, op één na alle gedateerd 20/9 1903, gebonden in goudgeletterd linnen, oblong folio.
Interieur hier en daar wat roestvlekkig; band aangetast door water.

Leuk album ter herinnering aan de verhuizing van de kegelclub van Den Haag via Zandvoort naar Bloemendaal op 20 september 1903, waarbij op elke foto de groep besnorde leden van de kegelclub is afgebeeld, meestal zittend en alleen op de eerste foto terwijl ze aan het kegelen zijn. Die eerste foto is gesigneerd door alle leden.