595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 595
JAS-krijt
-JAS multi-color crayon. 1984 Universal LTD. Met een grote set promotiefoto's voor het krijtje en haar uitvinder Johannes A. Smit, enkele Kodakvellen kleinere foto's van Smit aan het werk en een van Karel Appel. In doos met zeefdruk Karel Appel op canvas op voorzijde. -

verkocht € 100,00
kavel: 596
L'illustration 1899, 1901 en 1909
-Bundeling CXIV, juli tm dec. 1899 + CXVIII, juli tm dec. 1901 - en het laatste half jaar van 1909. Ingebonden in uniforme zwarte halflederen banden, folio. 40 x 31 cm. -
€ 75 - € 125
kavel: 597
Christian Dotremont
-Christian Dotremont et les Balle, Galerie Ed. du Mont des Arts, Bruxelles. Expositiecatalogus 1994, geniet, 28 pp. + 11 foto's van de opening met o.a. Dotremont en Appel - en Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, Art Investment, Den Haag, 1992. Zonder s.o. -
€ 60 - € 90
kavel: 598
Fokker menukaarten
-Henk van der Vet, 1985. Set van 70 screenprints. Alle in 5 tot 20 kleurgangen, 30,5 x 21 cm. Met introductievel door Jan Juffermans. + 2 canvas zeefdrukken, losse vellen bedoeld als voorzijde voor een box. -

verkocht € 80,00
kavel: 599
Wallace Ting
-Red mouth. Toppan printing co, Hong Kong, 1977. Sc. Goed exemplaar.-
€ 70 - € 120
kavel: 600
P. Clément, P. de Calan, J. Janiaud en P. Vialar. Ouvrages
-Parijs, Imprimerie Nationale/ Adrien Maeght, 1978, gedrukt in lettertype "Romain du Roi" in 1011 genummerde exemplaren (871 op Vélin d'Arches), zonder paginering, met 32 litho's door Peter Klasen (5), Alain Le Foll (5), Alain Le Yaouanc (7), Jacques Poli (5), Pierre Skira (5) en Raoul Ubac (5), in 8 losse katernen als uitgegeven (elk katern met eigen omslag), samen in kartonnen omslag en in linnen omslag, in linnen omslagdoos, folio.-
€ 250 - € 500
kavel: 601
[Louis Raemaekers] The Century Edition de Luxe of Raemaekers' War Cartoons
-With descriptive Chapters. Foreword by Theodore Roosevelt. Edited by J. Murray Allison. New York, The Century Co., 1917, gedrukt op Alexandra Japan Paper in 1050 genummerde en door de secretaris van The Century Co. gesigneerde exemplaren, 2 delen, tekst zonder paginering, met 126 ingeplakte platen (incl. frontispiece), uniform goudgeletterd linnen met marokijnen titelschildjes, bovensneden verguld, linnen stofomslagen, groot folio. -
€ 250 - € 500
kavel: 602
Valérie Braakensiek (1ste helft 20ste eeuw). Album met bijna 100 originele tekeningen
-diverse technieken en formaten (ca. 27 x 36 cm. en kleiner), deels gesigneerd en gedateerd 1894-ca. 1940, grotendeels ingeplakt en deels los ingestoken in contemporain touwgebonden omslag, oblong folio (omslag met defecten).-
€ 450 - € 900
kavel: 603
Wendingen jaargang 1 nr. 6
-Indrukken eener tentoonstelling door J.L.M. Lauweriks, en meer. Incl. orig. bijvoegsel, 1918. Omslagontwerp H.A. van Anrooy. Op steen getekend door A. van Dobbenburgh.-
€ 50 - € 100
kavel: 604
[Walter Crane] Kunst en Samenleving
- Jan Veth, Scheltema en van Holkema's boekhandel, Amsterdam, 1903. viii, (3)171(4) pp. 4to. Houtsneden van G.W. Dijsselhof. Uitgave in halfleder met vergulde bandversiering.-

verkocht € 120,00