760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
[760 - 769] [770 - 779] [780 - 789] [800 - 809] [810 - 819] [821 - 830] [831 - 840] [841 - 849]
kavel: 760
N. V. Luxe brood- en banketbakkerijen Utrecht: Utrechtse poorterwapens
-1949. Compleet met alle 30 plaatjes en uitgebreid met bijvulpagina's. Hierop plaatje 31 t/m 60. Zeer goed exemplaar.-

verkocht € 110,00
kavel: 761
Het avontuur van Piet Pelle op zijn Gazelle
-Winkelposter, ca. 1930. 62 x 47 cm. Gevouwen geweest. In lijst achter glas. -
€ 65 - € 130
kavel: 762
Maatschappij "De Betuwe" Tiel - Reclameboekjes
-Daan Hoeksema, ca. 1935. 14e serie no. 4 + 18e serie no. 1, 2, 3, 5 en 7 + 19e serie no. 3, 6, en 7 - en Wat 'n Pijn. Klopman Baerselman, "Deventer". 1e serie no. 2, Daan Hoeksema. Alle in redelijk goede staat met hier en daar een schaafplekje. -

verkocht € 140,00
kavel: 763
-Daan Hoeksema, ca. 1937. 20e serie no. 3, 4 + 23e serie no. 2, 3, 4 en 7 + 24e serie no. 3, 4, 5, 6 en 8. Toegevoegd: een beschadigd ex. uit serie 22. Voorts alle in redelijk goede staat met hier en daar een schaafplekje.-

verkocht € 140,00
kavel: 764
-Daan Hoeksema, ca. 1935. 5e serie no. 13, 4 en 5 + Serie 8, no. 3 + serie 9, no. 7 + 15e serie no. 1, 3 en 4 + 19e serie no. 3 + 21e serie no. 5 + 26e serie no. 6 - en een deeltje uit serie 17 met voor- en achterzijde los. In redelijk staat met hier en daar een schaafplekje, wat smoezelig. Enkele deeltjes met losse voor- en achterzijde. -

verkocht € 130,00
kavel: 765
Palmin Serienbilder
-Album ca. 1900-1920. Compleet met 600 chromolithografie├źn. Vanaf Serie Strassenleben, Serie Mannesleben, Serie Badesleben etc. t/m het art deco alfabet. Alle net en ingestoken. Album in goede staat. Met plaatjes van o.a. Fritz Schoen. -
€ 250 - € 500
kavel: 766
[Staarten-album] Philips Reclamehandel - Plaatjesalbum
-Ca. 1920. Compleet met 40 gelithografeerde plaatjes bestaande uit losse onderdelen. Twee exemplaren. Een waarbij de uit te knippen en plakken onderdelen van de plaatjes nog onder plaatjes zitten en een waarbij ze op de plaatjes zijn gezet. -

verkocht € 320,00
kavel: 767
Piccolo's Reis naar Atlantis + Piccolo's Reis naar de maan
-Rotterdam, ca. 1952. Vierkante geniete albumpjes met elk 40 plaatjes. Atlantis is compleet, in Reis naar de maan ontbreken 14 plaatjes. Met twee oorspronkelijke etiketjes.-

verkocht € 85,00
kavel: 768
Henri Verstynen - Kalender Albert Heijn
-1935. 4-bladige kalender. Met fraaie lithografie van Verstynen. 29 x 20 cm. Touwgebonden.-

verkocht € 110,00
kavel: 769
Encyclopedie in zegels
-Zuid-Nederlandse Uitgeverij, 1956-1963. Lot met 32 exemplaren uit de reeks met deels nog plakzegels voorin + 17 Speelboekjes van dezelfde uitgever in meerdere drukken. Enkele delen in eerste en tweede druk.-
€ 70 - € 120