1-61 Kinderboeken

veiling / 1 december 2015
[1 - 14] [15 - 24] [26 - 35] [36 - 45] [46 - 55] [56 - 61]
kavel: 15
[Edmund Dulac] De schoone slaapster en andere sprookjes A.T. Quiller-Couch
-De Schoone Slaapster en andere sprookjes door A.T.Quiller-Couch, naverteld uit het oud-Frans, bewerking van Elizabeth Couperus met illustraties van Edmund Dulac. Amsterdam, Holkema&Warendorf . Gebonden bij Elias P. van Bemmel boekbinder in Amsterdam. No. 73 van 350 genummerde exemplaren op zeer zwaar papier met 28 tipped-in platen van Dulac ingebonden en één plaat in een uitsnijding op de in beige leer uitgevoerde band met vergulde versiering en vergulde schutbladen. -

verkocht € 90,00
kavel: 16
Centsprenten
-Images enfantines. Folio, in half linnen, ca. 1890. Hierin ca. 100 épinal centsprenten + Imagerie d'Epinal . Album d'Images Pellerin a Opinal. - en 5 andere albums vol Franse centsprenten.-

verkocht € 150,00
kavel: 17
Prentenboeken
-Onze Huisdieren. Oom Bernard's nieuwste Prentenboeken no. 8. W.R. Caspari, Groningen. Kl 4to, 12 pp. Met vi platen+ Uit het Dierenrijk. Ca. 1900 12 pp. geniet. kl. 4to - en De sterkste Wilde Dieren. Rijmpjes en vertellingen van Ant. L. de Rop. Tiel, H.C.A. Campagne & Zoon, ca. 1900. 12 pp. Touwgebonden. -

verkocht € 60,00
kavel: 18
Wimpje's Wereldreizen
-Lina Tervooren, Lina (versjes) en Ernst Kutzer (illustr.) Complete set van 6 deeltjes in leporello: Wimpje's Werelreizen naar Amerika - Afrika - Australië - China- Siberië - De Noordpool. Zes grappige kinderboekjes. Scheltens & Giltay, Amsterdam, ca. 1925. Met bijbehorende kartonnen cassette. Cassette in losse delen. Ieder boekje met 14 versjes en bijpassende, vrolijk gekleurde illustraties.-

verkocht € 120,00
kavel: 19
Boeken voor jongens en meisjes
-Leeuwarden, Hepkema en R. v.d. Velde, Nieuwestad. Ca. 1910-1917. Lot met 47 deeltjes uit deze reeks. Met o.a. De Avonturen van Gulliver onder het kleine volkje van Lilliput en de avonturen van Gulliver onder de Reuzen. -

verkocht € 340,00
kavel: 20
Pim Pandoer
-Carel Beke, Malmberg, 's-Hertogenbosch. Deel 1 tm 18 + 9 andere Malmberg-uitgaven. In diverse drukken. Alle met stofomslag. Omslagen deels door Hans G. Kresse.-

verkocht € 120,00
kavel: 21
Russische Prentenboeken - Derde Serie: IJsco Circus
-Samuil Marschak. De Baanbreker, N.V. Servire Den Haag, 1931. (24) p. 4to. Bundeling met illustraties Vladimir Lebedew (1891-1967). Geïll. voorplat met linnen rug. -

verkocht € 300,00
kavel: 22
Groot St. Nicolaasboek
-met toepasselijke gedichtjes, F.G. Bos. Groningen, W.R. Casparie, ca. 1885. 12 platen in chromo-lithographie naar teek. van C. Buining-Bruins. Titelp. en om en om 8 p. tekst en 8 platen. Aan rug en zijde wat besch. Litho's mooi. Eerste en laatste tekstpagina ontbreekt. -

verkocht € 310,00
kavel: 23
Sint Nicolaas en zijn knecht
-Jan Schenkman, J. Vlieger, Amsterdam, 1907. Met 16 volpag. kleurenplaten van Piet van Geldrop. Aan de randen wat geschaafd, naamsticker op titelp., verbruind spoor van stuk tape aan binnzijde cover. verder goed exemplaar. + St. Nicolaas, schrijver en uitgever onbek. Ca. 1925. 10 pp. geniet. -

verkocht € 120,00
kavel: 24
[Circus] Krips und kraps im Zirkus Knie
-R.Stoop, Pfeil-Verlag Zürich, 1946. In halflinnen + Mossieu Clown. Texte de Montrileux, illustrations der M. Poussin. Paris, Ch. Delagrave, ca. 1890. 28 (4) pp. Oblong in halflinnen. Sleets exemplaar. Schutblad opnieuw vastgezet. -
€ 70 - € 120