veiling / 1 december 2015 / 1-61 Kinderboeken
[1] [2] [3] [4] [6]
kavel: 3 € 60 - € 90

Letteruitspanning

Letteruitspanning voor de Nederlandsche Jeugd. Leiden, C.C. van der Hoek, 1833. 68 pp. 8vo compleet met 4 hand-ingekleurde kopergravures. Heringebonden met linnen rug met behoud van de originele gemarmerde kartonnen band met verguld stempel van De Amsterdamse Stads-Tusschenscholen.
Aan binnenzijde bewijs van goedkeuring wegens goed gedrag en vlijt voor J.L. Kannegieter, gesigneerd door voorzitter en secretaris, 1836.