veiling / 1 december 2015 / 1-61 Kinderboeken
[46] [47] [48] [49] [50]
kavel: 48 verkocht € 50,00

[Volksboekje] Een schoon historie van Fortunatus Borze, en van zyn wensch-hoedeken.

Zeer genoeglijk en vermaekelijk om lezen, bezonderlijk voor de Jongvriend. Gent, Petrus A. Kimpe, z.d. (1799), 99,(1) p., met houtsneden, eenvoudig contemporain omslag, klein 8vo.
P. 5-6 en 11-12 ontbreken en p. 41-42 is beschadigd; sleets op rug en buitenhoeken. Verkocht met alle feilen.

Uiterst zeldzaam, leuk geïllustreerd volksboekje, van deze vroege editie vonden wij alleen enkele exemplaren in Belgische bibliotheken.