veiling / 1 december 2015 / 1-61 Kinderboeken
[47] [48] [49] [50] [51]
kavel: 49 verkocht € 75,00

Pierrot

Serie: "Verjongde Oudjes". Tekst van Schenkman. Teekeningen van Louis Raemaekers. J. Vlieger, Amsterdam, 1890. Oblong, 10 pp. Aan randen wat besch. + Pierrot no 1. Serie: "Verjongde Oudjes." Tekst van Schenkman. Teekeningen van Louis Raemaekers. J. Vlieger, Amsterdam. HC, in halflinnen met opgeplakte voorplaat. Aan binnenzijde vakkundig gerest. Wat geschaafd op hoeken. - en 1 andere.
(totaal 3)