1540-1599 Affiches

veiling / 8 juni 2016.
[1540 - 1549] [1550 - 1559] [1560 - 1569] [1570 - 1579] [1580 - 1589] [1590 - 1599]
kavel: 1540
[Indonesi√ę] Blank en Bruin
-Indisch toneelspel van Rassenhaat door Maresco Marisini. Lithografie drukkerij Kotting, Amsterdam, 1916. -

verkocht € 550,00
kavel: 1541
Nationale Reclasseringsdag 1947
-Eppo Doeve, druk L. van Leer & Co, 1947. 53 x 40 cm.-
€ 45 - € 70
kavel: 1542
Artis Aquarium
-Gouache, ontwerp voor een affiche, ca. 1940. 60 x 40 cm. Toegevoegd: Aqua-terra, Rotterdam-Z. Tuinenkeuringscommissie: "Vreewijk". Tentoonstelling in de aula van de H.B.S. Ca. 1935. 47 x 61 cm. -

verkocht € 200,00
kavel: 1543
[Circus] Adolph Friedländer (1851-1904)
-Mac Sovereigns - Combinations of Sporting plays, ca. 1915. 95 x 71 cm. Gevouwen. Goed exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 1544
Dick Bruna
-Vioolspeler. Mercis, 1968. Gesigneerd in de plaat. Punaisegaatjes en enkele kleine roestvlekjes, verder goed exemplaar. -

verkocht € 120,00
kavel: 1545
Dick Bruna
-Vuurtoren. Lithografie, ca. 1970. Zonder tekst. 40 x 60 cm. Gesigneerd in de plaat.-
€ 80 - € 150
kavel: 1546
[Divers] Politiek
-Geen Nieuwe Kernwapens in Europa. Den Haag, 29 Oktober 1983. Komitee Kruisraketten Nee. Opland. 61 x 43 cm. + Volkspetitionnement. Opland, 1985. 43 x 30,5 cm. Met taperesten aan onderzijde en wat vochtvlekken + Ja tegen het leven is nee tegen de kruisraketten. Vredesplatform Heemstede-Bennebroek. Ontw. onbek. 40 x 29,5 cm. - en ca. 65 politieke prenten van Steinlen, Jan Sluijters, Willy Sluiters e.a. in la feuille, Bijvoegsel Nieuwe Amsterdam, Simplicissimus e.a., uit ca. 1900.-

verkocht € 90,00
kavel: 1547
Pablo Picasso (1881-1973)
-Guernica. Stedelijk Museum Amsterdam, Guernica. 138 x 94, 1956. Gevouwen, punaisegaatjes in hoeken, voorts goed ex. -

verkocht € 100,00
kavel: 1548
Jean Cocteau. Edinburgh International Festival August 16 September 5 1964
-Affiche, gesigneerd in druk, 80,5 x 57,7 cm., zonder plaats en zonder uitgever.-

verkocht € 70,00
kavel: 1549
Kampeerders Sluit u Aan bij de Nederlandsche Toeristen Kampeer Club N.T.K.O.
-Eigen Kampeerterreinen eigen Clubmagazijn. Huurafdeeling Kampeer-uitrusting en Eigen Tijdschrift "De Tent". Vraagt Inlichtingen aan het Secretariaat C.G. Kamerling Stoeldraaierstraat 8 Groningen. A. v.d. Boom. Druk Emrik en Binger Haarlem, 1928.-

verkocht € 90,00