950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
[950 - 959] [960 - 969] [970 - 980] [981 - 990] [991 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1034] [1035 - 1044] [1045 - 1054] [1055 - 1064] [1065 - 1074] [1075 - 1084] [1085 - 1094] [1095 - 1104] [1105 - 1115] [1116 - 1124]
kavel: 950
Edgar P. Jacobs - Blake en Mortimer
-De zaak Francis Blake. Jean van Hamme/Ted Benoit, Blake & Mortimer editions luxe reeks, 1996. Nr. 514/600, met gesigneerd ex libris + Het Voronov-Complot + Bericht uit het Verleden + De Sarcofagen van het 6e Continent, deel 1 + Het Geheim van de Zwaardvis + Het Halssnoer van de Koningin. Alle in luxe linnen band met opgeplakte plaat.-

verkocht € 260,00
kavel: 951
Hans G. Kresse - Eric de Noorman
-Complete serie deel 1-52 in eerste druk. Deel 1 aan rug wat sleets, dl. 7, 8, 11 en 14 met cellotape aan rug gerestaureerd. Tot en met deel 15 in redelijke staat, verder in goede tot zeer goede conditie.-

verkocht € 440,00
kavel: 952
Pieter Kuhn - Kapitein Rob
-Luxe Friese uitgaves van delen 1, 6, 33 en 34. Oplage deel 1 70 ex., overige 3 delen in oplage van 50 exemplaren. Alle in leer gebonden + 7 overige uitgaves, waaronder Het Rijk van de Witte Mammoet. De Stiep, Groningen, 1991. -

verkocht € 90,00
kavel: 953
[Tijdschriften] Zonneland
-1945 en 1947-1951. Weekblad. In totaal 264 nummers. Op achterzijde en deels op voorzijde stripvervolgverhalen, o.a. Wisky en Boule van Gervy, enkele stripverhalen aan binnenzijde met script Charlier. -

verkocht € 130,00
kavel: 954
Sirius - De Timoers
-Dupuis, 1955-1994. Deel 1 t/m 32 in eerste druk. Deel 1-4 in goede staat, deel 5 t/m 22 in wisselende conditie; enkele goed, enkele met taperesten, kreukjes of een ingeschreven naam. Vanaf 23 in goede staat (lichte gebruikssporen).-

verkocht € 220,00
kavel: 955
Pieter Kuhn - Kapitein Rob
-Parool/De Nieuwe Pers, 1946-1961. Alle in eerste druk, vrijwel alle in goede conditie.-

verkocht € 300,00
kavel: 956
Divers jaren '50, waaronder Jochem Jofel
-Joris Voetangel weet er raad op. N.V. Strips, Haarlem, 1946. 56 pp. oblong, geniet + De verdere avonturen van Klaasje Allemansverdriet, J.A. ten Kleij jr., 1e en 2e druk + Jochem Jofel Wereldreiziger 1e serie, 1e t/m 3e deel + serie 2, nr. 1. Nieuwe avonturen van Jochem Jofel en het Kunstparadijs (met gekopieerde achterzijde) + 3 latere uitgaves, oplage 300 ex., gesigneerd door Siem Praamsma en genummerd + 7 vervolgende Stripfilm-uitgaves E. Slinger/C. Kooy, in zeer kleine oplage van 10-30 ex. elk - en 3 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 957
Clowntje Rick + Brommy & Tommy + Duppie's Avonturen
-Clowntje Rick, H.H. Backer, de Bredasche Courant, 1950-51. Complete serie van 10 delen + Brommy en Tommy, Jan Dirk van Exter, het Parool, 1959-1961. Complete serie van 6 delen - en 32 deeltjes van Duppie's avonturen. J. Kuppens, NGV, 1962-63. In wisselende conditie.-

verkocht € 130,00
kavel: 958
Douwe Dabbert + Franka + De Generaal
-Douwe Dabbert, Piet Wijn. Oberon/Big Balloon, 1977-2001. Nrs. 1 t/m 23. Alle in eerste druk + De Generaal, Peter de Smet. Nrs. 1 t/m 8, 11, 12 en 14 - en twee bundelingen (nr. 11 is een onafgesneden misdruk) + Franka, Henk Kuipers. Nrs. 1 t/m 16. Alle behalve 2, 3 en 4 in eerste druk.-

verkocht € 190,00
kavel: 959
Hans Borrebach - Perpetuum Mobile Serie
-Frank Moore. De overwinning op de Zwaartekracht. 32 pp. geniet + Atlantis, het zesde werelddeel. 32 pp. geniet, met ingeniet abbonementskaartje.-

verkocht € 85,00