930-949 WOII Affiches

veiling / 2 december 2015
[930 - 939] [940 - 949]
kavel: 940
[WOII] Giro 87600. Landgenooten, steunt de Nederlandsche Ambulance in het Oosten
-C.E. (=C. Eberl?). No. 17. Öffentlicher Aushang durch die Dienststelle des Reichskommissars, 1941. Lithografie. 54,5 x 39,5 cm. -

verkocht € 220,00
kavel: 941
Steeds dezelfde vijand! 1673-1943. Strijdt met ons mede!
-Plakat 118. Öffentlicher Aushang durch die Dienststelle des Reichskommesars, 1943. 82 x 57 cm.-

verkocht € 300,00
kavel: 942
[WOII] Nederland zal herrijzen! Uw leuze hun daad
-Lou Manche, 1943. Goedgekeurd door het Volksdepartement van Volksvoorlichting en Kunsten, no. 116. 82 cm x 58 cm. -

verkocht € 750,00
kavel: 943
[WOII] Weersportkampen
-1943. Weersportkampen. Inlichtingen Koningslaan 9. Utrecht. Goedgekeurd door het dep. v. Volksvoorl. en Kunsten. Nr. 85. 80 x 54,5 cm. -

verkocht € 150,00
kavel: 944
[WOII/Skiën] - Weersportkampen 1944
-1944. No. 5035. Skiër. 79,5 x 56 cm. -

verkocht € 280,00
kavel: 945
[WOII] Weersportkampen
-Denen, Duitschers, Nederlanders, Noren, Vlamingen, Walen. Eén in Weersportkampen. 1943. Öffentliche Aushengung genähmigt durch die Dienststelle des Reichskommissars. Plakat no. 114. -

verkocht € 220,00
kavel: 946
[WOII] Liberators
-Leest Storm SS, '44. De USA zullen de Europeesche Kultuur van den ondergang redden. Karikaturaal affiche. 72 x 53 cm. -

verkocht € 500,00
kavel: 947
[WOII] Neemt dienst bij de Motor W.A.
-Th. W. Goedgekeurd door het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten, no. 72. 1941. Lithografie. 78 x 52,5 cm. -

verkocht € 270,00
kavel: 948
[WOII] W.A. Marcheert
-"1934. W.A. Marcheert", W.A. lithografie, ca. 1940. 40 x 61 cm. Gevouwen geweest.-

verkocht € 170,00
kavel: 949
[WOII] Landelijke Frontzorgcollecte 27 mei 1944
-Peter Beekman, Landelijke Frontzorgcollecte 27 mei 1944. 80 x 55 cm. -

verkocht € 220,00
[930 - 939] [940 - 949]