1138-1199 Marten Toonder

veiling / 2 december 2015
[1138 - 1148] [1149 - 1158] [1159 - 1169] [1170 - 1180] [1181 - 1190] [1192 - 1199]
kavel: 1138
Tom Poes Vertellingen
-De Bezige Bij, 1949. Goed exemplaar met papieren rug + Tom poes en de Watergeest, Bezige Bij, 1950. In halflinnen, 61 pp. Goed ex. + Het Toverkruid. H.Smith Groningen, plaatjesalbum, ca. 1955. Compleet met alle plaatjes. Halflinnen. Mooi exemplaar + Tom puss at the Panto. Birn Brothers LTD, London, 1950. Gebonden, met linnen rug. Mooi exemplaar met helder kaft, echter robuust kindernaam met adres in pen op 2e schutblad + Tom Poes en de Laarzenreuzen, De Muinck & Co, Amsterdam, 1948. In halflinnen + Tom puss Tales, Birn Brothers, 1946. Penkrasje onderop voorplat, wat sleets aan randen. -

verkocht € 125,00
kavel: 1139
Heer Bommel en de Digitaaldrank
-Pfizer B.V., 1999. Promotieuitgave tgv. de introductie van Cadura XL. Linnen, oblong met opgeplakte plaat. Dit is nr. 72/100 + Heer Bommel en de Goede Gedachte, Pfizer (idem) + Avonturen van Tom Poes, De Bezige Bij, dl. 1-8, 2006-2007. Geb. met linnen rug - en 14 andere-

verkocht € 80,00
kavel: 1140
Tom Poes op het eiland van Grim Gram en Grom
-De Muinck & Co, Amsterdam, 1948. Serie 1, deel 3. Goed exemplaar - en 3 andere uit de reeks, alle met enkele gebruikssporen en beschadigingen + Tom Poes, Quaker Oats, 1952. Plaatjesalbum, compleet met alle plaatjes + Tom poes en een vermakelijke beestenboel door Johan Luger en Marten Toonder -W.L Salm & Co., Amsterdam, 1945. (Touw)gebonden vierkante uitgave, met linnen band. (4) schutbl., 16 pag. - en 6 andere. -

verkocht € 130,00
kavel: 1141
Toonder Curiosa
-Lot met 9 kaarsen, o.a. Lucia Kaarsenfabriek N.V., Aalst, 1960 + 2 Kindershampooflesjes van Ollie B. Bommel, waarvan 1 nog in originele verpakking + glazen kindershampooflesje Tom Poes, 1952 + 2 metalen chocoladevormpjes + Baby's Wonderwereld Baby-shampoo, Mepros originele doos + set Mepros Overvette kinderzeep, in originele verpakking met reclamefoldertje - en 4 andere.-

verkocht € 270,00
kavel: 1142
Panda
-Panda und der Meisterdieb. Eine Lustige, Illustrierte Geschichte für Grosse und Kleine Leser. Grerg & Görg, Wiesbaden, 1952. 30 pp. + Panda en de Meestervlieger, Leidsch Dagblad, 1948 + Panda en de Meesterdief. De Bezige Bij, 1950 + Panda. De Meester Jubilaris. Stripantiquariaat Panda, 1995. Met begeleidend kaartje - en 21 andere van Panda + Panda Aardappelzetmeel. Origineel pak, ca. 1960 - en Kaarsen Bougies, Panda. 6 stuks in originele doos, circa 1960.-

verkocht € 200,00
kavel: 1143
Roberti's Jeugdtoneel
-ca. 1960. Affiche Roberti's Jeugdtoneel presenteert: De geheel nieuwe avonturen van Marten Toonders Tom Poes en Ollie B. Bommel. 65 x 33 cm. Gevouwen + ’Een sprookjeswereld voor de jeugd van Tom Poes en Ollie B. Bommel, ten tonele gebracht door: Roberti’s Jeugdtoneel', 12 x 16 cm. Foldertje + gelukkig nieuwjaarskaartje en het foldertje voor de voorstelling. -

verkocht € 160,00
kavel: 1144
Tom Poes toverlantaarnfilmpjes
-Heer Bommel en de Bergmensen + Tom Poes en de Meester-Schilder Amsterdam, Projectie Centraal Instituut, ca. 1955. Inclusief boekjes + Tom Poes en de Watergeest, deel I-III + Tom Poes en de Bommelkuur, deel I-III + Tom Poes en de Zeeslang I-III + Tom Poes en de Mom Bakkesz I-III - en 6 andere.-

verkocht € 180,00
kavel: 1145
Clichés Bommelverhalen
-Lot met 45 clichés uit ca. 1975. O.a. uit "De Opvoedering". Alle 21 x 6,5 cm. Waarschijnlijk niet aaneensluitend. -

verkocht € 320,00
kavel: 1146
Tom Poes Broca beeldje
-Broca, Diana Edition, 1943. Handbeschilderd gipsen beeldje. Hoogte 13 cm. -

verkocht € 125,00
kavel: 1148
Panda
-Uitgeverij Silhouet, 2001. 3 luxe delen in oranje linnen. Oplage 26 ex. op letter + 3 platen. (Het vierde deel is om onbekende reden nooit verschenen.) + de 4 delen in zwart linnen, oplage 750 ex. met platen. + bewerkte pagina van "Panda en de meesterontdekker". Gedrukte tekeningen met aanvulling van de Franse tekstballonnen en stukjes tekening om het geheel te laten passen in Oost-Indische inkt. Afkomstig uit Panda: Le maître explorateur.-

verkocht € 170,00