1250-1280 Collectie Jan Vrijman

veiling / 2 december 2015
[1250 - 1259] [1260 - 1269] [1270 - 1279] [1280 - 1280]
kavel: 1250
[Bart Huges] "Homo sapiens correctus"
-(The Mechanism of brain Blood Volume). (Amsterdam, 1964), publicatie in de vorm van een rol, 280 x 44,5 cm., met Engelse tekst die 10 illustraties omringt, titel in rode viltstift, de illustraties handgekleurd in viltstift en met arcering in rode en blauwe pen, met onderaan de signatuur "Amsterdam, Bart Huges" en de opmerking "Made in prison. Copy rights fl.100.000,-".-

verkocht € 400,00
kavel: 1251
[De Kring. Rupert van der Linden] 25 Kringtekeningen van ledenvergaderingen (1995-1996)
-en andere activiteiten. Rupert van der Linden. Zonder plaats, zonder datum (1996), geheel in pen en zwarte inkt, titelpagina, 25 platen (1x handgekleurd, 12x gesigneerd en gedateerd 1984-1996) en 1 overzichtsplaat, spiraalgebonden met doorzichtig plastic vooromslag en papieren achteromslag, 21 x 30 cm.-

verkocht € 300,00
kavel: 1252
[Eugène Brands] Lot van 7 originele foto's door F.-L. Lemaire,
-ca. 1947, alle ca. 18 x 24 cm. en gemonteerd op kartonnen drager.-

verkocht € 1600,00
kavel: 1253
Frank Lodeizen (1943-heden)
-"Drie Turkse vrienden". Ets, 7 x 9 cm., gesigneerd en "'68" en genummerd 1/6 en getiteld in potlood, onder passepartout (plakbandsporen verso, punaisegaatjes in blanke marges).-

verkocht € 50,00
kavel: 1254
Walasse Ting. My Shit and my Love. 10 poems
-Brussel, Galerie Smith, 1961, gedrukt in 1099 exemplaren, 22 p. (incl. omslag), met 2 dubbelpagina originele kleurenlitho's en één litho in rood over de gehele pagina, zwart-wit illustraties, losbladig als uitgegeven, folio.-

verkocht € 50,00
kavel: 1255
[Spellen] "Sint Nicolaas Spel"
-Getint lithografisch bordspel gedrukt in bruin en blauw door Gebr. Braakensiek, 60 x 44,5 cm., Amsterdam, J. Vlieger, z.d. (ca. 1885), oudtijds gemonteerd op 4 stukken karton met linnen scharnieren en een niet-gerelateerde chromolitho op de keerzijde van één stuk.-
€ 50 - € 100
kavel: 1256
[Autografen Nederlandse schrijvers] Lot van 7 ansichtkaarten gericht aan Jan Vrijman,
-door W.F. Hermans, S. Vinkenoog, R. Rubinstein, R. Campert samen met R. Kousbroek, R. Campert met familie (?), R. Kousbroek (alleen), Jaap van de Merwe en Geert Lubberhuizen 1963-1987, alle gelopen.-

verkocht € 340,00
kavel: 1257
Simon Vinkenoog (1928-2009). (Compositie met rechthoeken)
-Zwart en gekleurd krijt, gesigneerd "Simon Vinkenoog" en "Amsterdam, Zomer '88" in zwart krijt, onder passepartout (passepartout smoezelig).-

verkocht € 100,00
kavel: 1258
Opland (ps. van Robert Wout) (1928-2001). "Nederland"
-Zeefdruk, 38 x 38 cm., gesigneerd "Opland" en ""Febr. 1985" en "Hors Série voor Jan Vrijman" in potlood.-
€ 70 - € 140
kavel: 1259
Yrrah (ps. van H. Lammertink) (1932-1996) (toegeschreven)
-"Ik ga erg vaak naar de bioscoop (...) maar ik ben niet gelukkig". Originele cartoon in pen en inkt op stevig papier, 32,5 x 50,5 cm.-

verkocht € 50,00