veiling / 2 december 2015 / 850-912 WOII
[868] [869] [870] [871] [873]
kavel: 870 verkocht € 80,00

[Stereo-album] Der Kampf im Westen

Die Soldaten des Führers im Felde II band. Uitgave Oberstleutnant des Generalstabes Hasso von Wedel un Reichshauptsellenleiter Henrich Hansen. Raumbild-Verlag Otto Schönstein, München, 1940. 64 pp. Met stereokijkertje en 4 sets van 25 stereokaarten in binnenzijde kaft gestoken.
Band hersteld met rood linnen aan hoeken en rug. Bandtekst enigszins bijgekleurd met wit. Binnenwerk goed.