1800-1817 Affiches

veiling / 2 december 2015
[1800 - 1809] [1810 - 1817]
kavel: 1800
Martin Monnickendam
-Pastelteekeningen van Martin Monnickendam. Amsterdamsche stdsgezichten tentoonstelling 1-17 februari 1918 in "Arti et Amicitiae" door Kunsthandel Bernard Houthakker. 65 x 50 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1801
Dick Bruna - Pockets voor onderweg
-44,8 x 63 cm. Exemplaar in goede staat. -

verkocht € 120,00
kavel: 1802
Dick Bruna
-3 kleiner formaat gelithografeerde posters: 1. Schoolkinderen. Mercis, 1966. 2. Vogels op touw. Mercis, 1968. 3. Zwemmen. Mercis, 1977. Alle lithografie. 31,5 x 41 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 160,00
kavel: 1803
Sevilla Semana Santa y Feria de Abril 1941 Fiestas Primaverales
-Fransisco Hohenleiter. Lithografie S. Dura - Valencia, 1941. 38 x 24 cm. Vouw in het midden. In lijst achter glas. -
€ 100 - € 200
kavel: 1804
Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
-Nationale Reclasseeringsdag. Collecte Zaterdag 6 Juli '46. L. van Leer & Co, Amsterdam. 110 x 80 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1805
Willem Sandberg - Zomertentoonstelling 1800-1940
-Stedelijk Museum Amsterdam, 1946. 91,6 x 61 cm. -

verkocht € 50,00
kavel: 1806
Dick Elffers - Holland Festival 1959
-100 cm x 62 cm. Lithografie. -

verkocht € 60,00
kavel: 1807
Tentoonstelling Samen werken
-Gerrit Rietveld Academie in Museum Fodor, Keizersgracht 609 Amsterdam. Frank Beekers, Lies Ros, Rob Schröder, 1978. 84 x 62 cm. Affiche in de stijl van "De Stijl".-
€ 100 - € 200
kavel: 1808
Dick Bruna
-Veel geluk in 1964 en veel zwarte beertjes. Offsetdruk Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum, 1963. 65 x 45 cm. -
€ 200 - € 300
kavel: 1809
Jules Chéret
-la Gomme par Félicien Champsaur. Dentu ed., ca. 1890. Ongevouwen litho die in het boek voorkwam maar ook in (kleine) oplage los werd verkocht. 22 x 308 cm. - en een andere van Chénet. 27,5 x 36,7 cm.-
€ 80 - € 120
[1800 - 1809] [1810 - 1817]