veiling / 2 december 2015 / 1800-1817 Affiches
[1804] [1805] [1806] [1807] [1808]
kavel: 1806 verkocht € 60.00

Dick Elffers - Holland Festival 1959

100 cm x 62 cm. Lithografie.
Wat roestvlekjes l.o., verder goed exemplaar.