veiling / 2 december 2015 / 1750-1768 Treinen & Transport
[1750] [1751] [1752] [1753] [1754]
kavel: 1752 verkocht € 130,00

[Affiches] Spoorwegen: Zuider Stoomtram

Rovers-Breda, ca. 1923. Lithografie, drukkerij Flach, Sneek. Aan onderzijde ruimte voor de dienstregeling van dat jaar. Deze is hier nog ongebruikt. 63 x 49 cm. (-en 2 doubletten met enkele kleine besch. in de marge)
(totaal 3)