1-122 Kinderboeken en Prentenboeken

veiling / 6 juni 2016.
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 90] [100 - 109] [110 - 119] [120 - 122]
kavel: 1
[Struwelpeter]
-Paulientje met de Zwavelstokjes. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. Lith. Gebr. Braakensiek. 6 gelith. pagina's en 6 lege pagina's + Soep Hein. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. Lith. Gebr. Braakensiek. Idem. -

verkocht € 75,00
kavel: 2
[Beweegbare boeken, pop-up en vormboeken]
-Het vermakelijke wassenbeeldenspel, in kluchtige metamorphosen van menschen en dieren. Dagelijks te zien voor Prettige Meisjes en Jolige Jongens. Haarlem, I. de Haan, ca. 1877. 12 tekstpagina's, 6 pagina's in kleurenlitho, die uit 3 horizontale secties bestaan. Deze kunnen naar keuze worden gecombineerd. In gelithografeerd bandje. Matig maar compleet exemplaar met breuklijn in achterplat en een wat smoezelige buitenzijde. Rug sleets.-

verkocht € 80,00
kavel: 3
[Jacht] Archibald de Jager A
-J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1890. Geniet, kl. 4to, 10 pp. + Jonker Haas de Jager. Mainz, Joseph Scholz, ca. 1875. 20 pp. met om en om 2 pag. tekst met ills. en 2 pag. blanco. Sleets aan randen, los aan rug - toegevoegd: Jolis contes enfantins. Paris, Motteroz & Martinet, ca. 1900. 40 pp., groot 4to. Los in band, rug besch.-

verkocht € 90,00
kavel: 4
Henriette Blaauw e.a.
-Voor ieder Wat. Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1895. 8 pp. mooi ex. + Zeg eens Piet, deel jij niet? Geniet, 4pp. + Van allerlei Vrindjes Voor aardige Kindjes, 8 pp. + Nieuw spoorboek, Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1900. Ills. R. James Williams - en 5 andere waaronder een matig ex. van Eene wandeling langs de Kermis met Bijschriften van Agatha, H.C.A. Campagne Tiel, ca. 1885.-

verkocht € 90,00
kavel: 5
[Sprookjes]
-Asschepoester, uitg. onbek., ca. 1900. Geniet, 10 pp. + Tafeltje dekje. Cohen Zonen, Amsterdam, ca. 1900, kl. 4to, gelijmd, 8 pp. + Roodkapje, idem - en 5 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 6
Dubbel ABC
-C. Broers-de Jonge, Reclame-uitgave J.W. Cornelisse, 's-Hertogenbosch, ca. 1890. 8 pp., geniet, groot 4to + Klein Duimpje, uitg. onbek., ca. 1900, gr. 4to + De Gelaarsde Kat uit dezelfde reeks + A is een Aapje, Leiden d. Noothoven van Goor. Matig ex. met delen uit kaft, rug met touwtje gerestaureerd. Bijgevoegd: een andere zonder voorkaft.-

verkocht € 85,00
kavel: 7
St. Maarten Prent
-ter gelegenheid aangeboden van St Maarten door Gebrs Bischoff magazijnen van Dames-Heeren-en kinderkleeding (..). Ontwerp tekening J.v.K.(?), Drukkerij "Opstanding" v/h Veldhuyzen & co, H. Bakker, Zaandam, ca. 1900. 44 x 33 cm. -
€ 50 - € 80
kavel: 8
[Goochelboekje] Der Kartenkünstler in der höchsten Vollendung,
-oder: die bewunderenswerthesten neusten Karten-Kunststücke. Oels [Olesnica], Druck und Verlag von A. Ludwig, z.d. (ca. 1850), (2),45,(2) p., met 2 identieke titelpagina's met houtgravure (1x oudtijds handgekleurd) en 3 houtgegraveerde illustraties in uitgeverslijstje van 3 publicaties aan het eind, later achteromslag en rug, klein 8vo.-
€ 100 - € 200
kavel: 9
Tom Nye - De Brug naar Elfenland
-Manuscript kinderprentenboek. 21 pp. Met titelplaat en 10 prenten in aquarel met daarbij horende tekstplaten. Formaat 33 x 25 cm.-

verkocht € 290,00
kavel: 10
Centsprenten
-Lot met ca. 25 centsprenten uit vroeg 18e tot laat 19e eeuw. Alle Nederlands. Met onderwerpen als Van Speijk, beroepen, dieren, Nederland na de strijd met de Britten, Asschepoester etc.-

verkocht € 75,00