150-172 Literatuur

veiling / 6 juni 2016.
[150 - 160] [161 - 172]
kavel: 161
Louis Marie Anne Couperus. De collectie Sine qua non
-Leiden, 2005, 61,(1) p., illustraties, oorspronkelijk linnen met omslag, 4to (één van 50 genummerde deluxe exemplaren).-
€ 70 - € 140
kavel: 162
Jan G. Elburg
-Serenade voor Lena. W.L. Salm & Co, Amsterdam, 1941. 32 pp. Nog ongesneden exemplaar, in volledig blauwlinnen met vergulde bandstempel JGE, gedrukt op oud-Hollands, met opdracht van Elburg "Ik bracht j'een Serenade, maar wanneer ik eens een keer verjaar breng jij m'er een ..op je gitaar." en enkele krantenknipsels met overlijdensberichten van Jan Elburg. -

verkocht € 100.00
kavel: 163
[Curaçao] Poesias de J.S. Corsen
-Recopiladas y publicadas por unos amigos del finado autor. Voorwoord B.A. Jesurun, Curaçao 1914). Nijmegen, J.K. Kloosterman, z.d. (1914), 112 p., oorspronkelijk goudgeletterd en blindgestempeld linnen (1 blad van voorwoord los, bovenscharnier aan binnenzijde kwetsbaar).-

verkocht € 130.00
kavel: 165
H.G. Wells - The War of the Worlds
-William Heinemann, London, 1898. 1e druk. viii, 303, 16 (= announcements) pp. 19,5 x 13,5 cm. Stofomslag ontbreekt. Goed exemplaar.-

verkocht € 270.00
kavel: 166
H.G. Wells - Tales of Space and Time
-Harper & Brothers, London and New York, 1900. (8), 358,(2) p. In linnen gebonden zonder stofomslag.-

verkocht € 75.00
kavel: 167
Napoléon le Petit. Victor Hugo
-Londres. Jeffs. Bruxelles. A. Mertens. 1852. 32mo. Leer, titel op rug in goudopdruk, 464 pp. + Idem. Amsterdam. J. Stemvers & Cie. 1853. Klein 8vo, half linnen, titel op rug in goudopdruk, 312 pp. + Oeuvres Oratoires [2 delen in een band]. Victor Hugo. Bruxelles. J.B. Tarride. 1853.-
€ 50 - € 100
kavel: 168
Oudere verzen. Door P.C. Boutens
-Zonder plaats, uitgever en jaar (Den Haag, in eigen beheer, 1936), 28 p., oorspronkelijk draadgebonden omslag.-

verkocht € 110.00
kavel: 169
C.S. Busken Huet
-3 kabinetfoto's van Busken Huet. Elk 10,5 x 6 cm. Gemaakt door Wegner & Mottu, Amsterdam & Utrecht, ca. 1886. Op karton geplakt. -

verkocht € 110.00
kavel: 171
Licht- en schaduwbeelden uit het Hedendaagsch Amsterdam
-Geschiedkundige Roman door G.W.H. Panchaud, Amsterdam, H. Eisendrath, 1878. 338(2); 334 (2); 332(4); 373(2) pp. In halfleer met gemarmerde platten. Wat sleets aan hoeken. -

verkocht € 50.00
kavel: 172
[Henry Miller] Into the Night Life (promotieboekje)
-Zonder uitgever, plaats en jaartal (Big Sur, Henry Miller, ca. 1948), (28) p., oorspronkelijk omslag, 4to.-
€ 70 - € 140
[150 - 160] [161 - 172]