veiling / 6 juni 2016. / 150-172 Literatuur
[158] [159] [160] [161] [162]
kavel: 160 verkocht € 200.00

W.F. Hermans

Periander. Thomas Rap, Amsterdam, 1974. 52 pp. Halfleer met linnen platten, in perspex cassette. Nr. 63/120. Gesigneerd.
Enkele krasjes op de cassette, verder goed exemplaar.