200-225 Handelscatalogi en Bedrijfsjubileum uitgaves

veiling / 6 juni 2016.
[200 - 209] [210 - 219] [220 - 225]
kavel: 200
Batco & Turmac cadeaux-catalogi
-Lot met geschenkencatalogi. Een keur van Turmac Geschenken aangeboden aan alle Rookers door Turmac, Amsterdam, 8e uitgave, ca. 1920. 92 pp. Geniet + BATCO (British-American Tobacco Co). Cadeaux catalogus. Ca. 1925. 98 pp. Geniet + 2 andere catalogi van Batco uit dezelfde periode - en Geschenken album sigaretten-voetballersportretten, Reclame-afdeeling van The Anglo-American Cigarette Co, Eindhoven, ca. 1920. 96 pp. Geniet. -

verkocht € 100,00
kavel: 201
S. van Embden: Prijscourant van Gereedschappen en Machines
-No. 27. Prijscourant van Gereedschappen en Machines van S. van Embden. Nieuwendijk 134-138, Amsterdam. Ca. 1915. 888 pp. In linnen geb., 4to. Met vele illustraties en prijsopgaven. -

verkocht € 40,00
kavel: 202
Rijkswaterstaat dir. Overijssel en Drenthe 1930-1951
-"Revue van nul tot vijfenzestig". Album aangeboden aan dhr. Langemeyer bij zijn afscheid als Hoofdingenieur-Generaal bij de Rijkswaterstaat. Oblong linnen met vergulde bandstempel. Getypte en met de hand geïllustreerde tekst en tekeningen, bestaande uit conferences, liedjes, tekeningen en een fotobijlage van 13 pagina's.-

verkocht € 90,00
kavel: 203
[Boekdrukkunst] J. Brandt & Zoon Amsterdam: Letterproef
-Amsterdam, 1892. 34 leren boekomslagvoorbeelden in diverse kleuren en diverse titels en titelvoorstellingen. 30 x 25 cm., luxe binding in zwart leder leer met geribte rug en vergulde titel. -

verkocht € 440,00
kavel: 204
[Tapijten]
-Dewiho Dessins. Tapijten en Karpetten. Ca. 1915. 41 pp. Folio (55 x 33 cm.) catalogus in art deco. Linnen met art deco design en opgeplakte voorplaat. Binnenzijde ingeplakte platen van tapijten en typische decostijl lettering en ornamenten.-

verkocht € 200,00
kavel: 205
De Reclame
-Officieel orgaan v/h genootschap voor reclame. 37 nummers van dit tijdschrift uit ca. 1930-1934 met kaftontwerpen van o.a. F. Funke. Beschadigde nummers waarvan de bijlages vrijwel alle zijn uitgenomen.-
€ 150 - € 250
kavel: 206
Revue der Reclame
-Genootschap voor reclame Jaargang 1931. Ingebonden jrg. van dit maandblad. 8 reclamefolders in dit jaar ontbreken. In groen halflinnen geb. + enkele nrs. van Revue der Reclame en een bundeling.-
€ 60 - € 90
kavel: 207
Decorative Leathers Applied to Modern Furniture
-Folio (37 x 30 cm.) in leer gebonden met vergulde titel. Werkstuk van J. Brandt & Zoon boekbinderij Amsterdam, ca. 1910. Met 33 foto's van leerbewerkingen op meubels als klokken en rooktafeltjes. -

verkocht € 1100,00
kavel: 208
Mich. Birk Tuttlingen: Katalog no. 4
-ca. 1900. (34), 290, xxxiii pp. Linnen met rijke bandversiering. Indrukwekkende catalogus met verpakkingsmateriaal, tandartsinstrumenten, parfums en meer. Met enkele uitslaande pagina's met opgeplakte voorbeeldetiketten. Smetteloos exemplaar van een prachtige handelscatalogus.-
€ 200 - € 400
kavel: 209
[Mode] Le Chapeau Parisien
-Atelier Finkelstein. Édition Spéciale du Grand Chic. Paris, 1914. 22 pp. Folio uitgave met 18 pagina's in kleurenlithografie. Nr. 73, uitgave over hoeden. -

verkocht € 150,00