veiling / 6 juni 2016. / 500-529 Manuscripten
[503] [504] [505] [507] [508]
kavel: 505 € 300 - € 600

[Alkmaar] Lot van 18 officiële aktes op perkament en met zegels,

gedateerd 1633-1800 (ongeveer de helft is 17e-eeuws).
Enkele documenten zijn aangetast door vocht en daardoor deels onleesbaar, diverse zegels ontbreken, zijn los of beschadigd.

Interessant groot lot overdrachtsaktes van de schepenen van Alkmaar, 2 documenten (1721 en 1763) met getypte transcriptie. Met toegevoegd 3 letterdruk met pen ingevulde formulieren met betrekking tot graven van de familie Gorter in de Grote Kerk te Alkmaar, gedateerd 1782-1816.