Toekomstige Veilingen

550-581 Sport

veiling / 6 juni 2016.
[550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 581]
kavel: 550
[Olympische Spelen] Poster VIIe Olympiade Anvers [Belgique] Août-Septembre-1920
-Walter van der Ven (1884-1923). Lithografie E. Stockmans & Co, Anvers, 1920. 89,5 x 64 cm.-

verkocht € 650,00
kavel: 551
[Voetbal] Miss Blanche: Spelfoto Album Competitie Wedstryden 1932-1933
-Groot oblong album, halflinnen, compleet met 100 grote platen en 100 uitslagplaatjes.-

verkocht € 100,00
kavel: 552
N.V. Handelscombinatie Algemeen Belang 's-Gravenhage: Het Sportalbum
-Leo Lauer, 1928. 26 pp. Compleet met 80 ingeplakte verzamelplaatjes. Naam op voorzijde, enkele vlekjes + Hudson Sigaren Roosendaal - Hup Holland Album, A. van Emmenes, 1959. Incompl. met 265 plaatjes + Maple leaf kauwgum, ballonbum - Voetbal Album 1ste serie. 100 vooraanstaande spelers, 1955. Compleet - en de 4 kwartetkaartjes van NAC uit een van de kwartetten van Dick Bruynestein.-

verkocht € 200,00
kavel: 553
[Wielrennen] Plaatjesalbum Bene Publicita, Rotterdam: Onze Wielrenners
-1952. Compleet met 55 plaatjes. Aan rug geplakt, enkele gebruikssporen, bij 5 plaatjes geschreven welk kampioenschap werd gewonnen + Fort-produkten Itegem - Album Rik van Looy, 1958. Aan rug geplakt, enkele gebruikssporen, compleet. -

verkocht € 100,00
kavel: 554
[Voetbal] Ned. Elftal in caricatuur
-Voor North-State Rookers. Brown & Williamson Tobacco Corp., 1934. 32 pp. Geniet. Op enkele pagina's zijn de uitslagen bijgeschreven + Voetballers van heden. Pol Jacquemyns, Vlaamsche Sportuitgaven, Brussel, 2e dr., 1944. 179 pp. paperback + Voetbalcompetitie Seizoen 1946-1947. Uitg. ten bate van het Nederlandsche Roode Kruis. 32 pp. Uitslagen op middenpagina ingevuld + Voetbalcompetitieboekje 1953-1954. A. van Emmens, uitg. één-nul!, Den Haag. 92 pp. + Voetbal-Leven Abe Lenstra vertelt zijn voetbalcarrière. Eerste Nederlandsche Levensverzekering, ca. 1955. Die-cut in vorm van een voetbal, 20 p., half foto's/ half tekst + Koning Voetbal! '69. Philips - en 5 andere. Toegevoegd: Elpee met muziek Marinierskapel in uitklaphoes.-

verkocht € 120,00
kavel: 555
[Voetbal] Plaatjesalbum KIVA, Rotterdam: Voetbal-album
-A. van Emmenes, 1950. Halflinnen, 43 pp. Compleet met 130 plaatjes. Goed exemplaar. -

verkocht € 90,00
kavel: 556
[Voetbal] Miss Blanche The Vittoria Egyptian Cigarette Company
-Nationaal sport-album 1932. Compleet met 200 plaatjes. Touwgebonden, oblong + Sport/filmsterren album 1930. Compleet met 120 plaatjes + 2e serie. Voetballers en andere sporten 1931. Compleet met 120 plaatjes + 3e serie. K.N.V.B. Elftallen, 1932. Compleet met 155 plaatjes + 4e serie. 200 Vooraanstaande Voetballers. Competitie 1931-1932 K.N.V.B. Compleet met 200 plaatjes (kleine versie met 4 plaatjes pp.). Rug gerestaureerd. Overige in goede conditie.-

verkocht € 95,00
kavel: 557
[Voetbal] Plaatjesalbums- en reclameuitgaven
-Maple Leaf Voetbal Foto-Album. 1e klasse K.N.V.B. elftallen-competitie 1951-'52. Met tekst van Aad van Leeuwen. Compleet met 56 plaatjes en opgeplakte voorplaat. Goed ex. + Plaatjesalbum Tiktak Theehandel Groningen: Voetbal in het Noorden. 1939, 72 p. Compleet met alle 90 plaatjes en XV grote platen + Mars Chocoladefabriek N.V. Amsterdam; Beroemde figuren uit de Sportwereld + Met Mars langs de Nederlandse sportvelden.-

verkocht € 110,00
kavel: 558
[Voetbal] N.V. Zeepfabrieken v/h De Haas en Van Brero, Apeldoorn: Goal I en II
-Compleet met alle plaatjes en aanvullingsblad in zeer goede staat + Voebal Techniek en Tactiek. Plaatjesalbum Philips, C.J. Groothoff. Nederlandse Rotogravure Maatschappij, Album 1, Oblong, touwgebonden. 144 genummerde voetbalplaatjes, compleet + album met los ingeplakte platen - en 21 losse Monty platen, 1957 (besch. met perforatiegaatjes bovenzijde).-

verkocht € 80,00
kavel: 559
[Wielrennen] Tour de France
-Geschiedenis van de Ronde van Frankrijk. Michiel van den Broeck, P. Vink, Antwerpen, 1949 + Ronde van Frankrijk 1949, idem + De Ronde van Frankrijk in zakformaat. Achiel van den Broeck, Omega, Antwerpen, 64 pp., geniet + Le livre d'Or du Tour de France 1903-1947, 112 pp. + Mensen & Dingen uit de Ronde van Frankrijk, Lannoo, Tielt, 1948. 192 pp. (matig ex. met besch. omslag) - en 12 andere tijdschrift bundelingen en uitgaven m.b.t. de Tour de France, meest voor 1960.-
€ 125 - € 250