582-699 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 582
Jan Montijn (1924-2015)
-Ets. 1/3 Amsterdam X'63. Binnenbeeld 10,3 x 5 cm. Gesigneerd en genummerd. In passepartout in lijst achter glas.-

verkocht € 50,00
kavel: 583
Peter Vos (1935-2010)
-Drieluik Jack, Queen and King. In Oost-Indische inkt. Gemaakt in opdracht van Holshuysen and Stoeltie diamantairs te Amsterdam, ca. 1970. Elk 13 x 10 cm. In passepartout in lijst achter glas. -

verkocht € 170,00
kavel: 584
Lucebert (1924-1994)
-Drieluik Slavernij en diamanten. In Oost-Indische inkt. Gemaakt in opdracht van Holshuysen and Stoeltie diamantairs te Amsterdam, 10-11-1970. Elk 12,5 x 10 cm. In passepartout in lijst achter glas.-

verkocht € 500,00
kavel: 585
Theo Daamen (1939-)
-Drieluik. In gemengde techniek. Gemaakt in opdracht van Holshuysen and Stoeltie diamantairs te Amsterdam,1970. Elk 14 x 11 cm. In passepartout in lijst achter glas.* En: een ander drieluik uit dezelfde reeks opdrachten die de diamantairs aan een aantal belangrijke kunstenaars uit die tijd gaven.-

verkocht € 80,00
kavel: 586
Frank Lodeizen (1931-2013)
-Drieluik Lucy in the Sky with Diamonds. In Oost-Indische inkt. Gemaakt in opdracht van Holshuysen and Stoeltie diamantairs te Amsterdam, ca. 1970. Elk 13,5 x 10,5 cm. In passepartout in lijst achter glas. En: een andere. (tekenaar onbekend) uit de serie opdrachten die de diamantair dat jaar gaf aan bekende kunstenaars uit de tijd.-

verkocht € 150,00
kavel: 587
Jos Ruting (1909-1987)
-Reclamewerk van Ruting. Met proefontwerpen in litho van o.a. Van Houten Cacao, Verkade, Klene's Frujetta Chewing Gum, Wijnbergh & Co, Amsterdam Limonade-Siroop, Smit's Bakkerijen Haarlem, Strandsprits Wijk aan Zee, J. van Son. In diverse formaten. Ingeplakt aan bovenrand in privé-archief mapje van Ruting.-

verkocht € 145,00
kavel: 588
Jos Ruting (1909-1987)
-Vogelstudies. Ansichtkaarten. Lot met 48 ansichtkaarten van Jos Ruting. Alle ongelopen, met originele enveloppen + een origineel ontwerp en een ontwerp voor een van de enveloppen - en 9 andere ansichtkaartontwerpen in aquarel.-

verkocht € 900,00
kavel: 589
Jos Ruting (1909-1987)
-Naar het Licht. N.V. de Arbeiderspers. Amsterdam, 1933. 8ste jaargang. Proefontwerp 46 x 29 cm. In Art Deco + Drukkerij M.A. Jacobson, Haarlem. Ontwerp voor een vloeiblad. In spiegelschrift gedrukt. 19,5 x 13 cm. - en Vloeiblad Jos Ruting Illustrator ontwerper. 21,5 x 10 cm.-

verkocht € 240,00
kavel: 590
Jos Ruting (1909-1987)
-Album met 167 fantasiekaarten, alle ontworpen door Jos Ruting - en 4 originele ontwerpen voor ansichtkaarten in aquarel. -

verkocht € 1100,00
kavel: 591
Jos Ruting (1909-1987)
-"Van Hollandsch Vogelleven". Kalender, 1931. Ontwerp en uitvoering Jos Ruting Amsterdam. 12-bladige kalender gemaakt voor Firma Beerman Haverman, Wassenaar. 41 x 32 cm. + 7 potloodontwerpen voor deze kalender + 3 op karton geplakte illustraties van dezelfde kalender en een proefdruk van de Zingende nachtegaal (juli) in zwart wit - en 11 aquarellen van Ruting voor een 1929 kalender, 19 x 15 cm. Op karton.-

verkocht € 1550,00