582-699 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 602
Kunstcentrum Badhuis. Portefolio met 16 bladen van internationale kunst
-Vijf jaar kunstcentrum badhuis, Gorinchem 1975. Nr. 11/100. Ongedecoreerde kartonnen map met 16 gesigneerde werken op papier van o.a. Ad Dekkers, Kenneth Martin en Panamarenko. Uitgegeven t.g.v. tentoonstelling symposium Gorinchem, 5 jaar kunstcentrum badhuis, 1975. Hierbij 20 nrs. van het tijdschrift Kunstinformatie 1979 - 1982 onder redactie van Antoinette Hilgemann-de Stigter + 4 extra kunstenaarsboekjes o.a. Herman de Vries.-

verkocht € 700,00
kavel: 603
Utagawa Kunisada (1786-1864)
-Japanse houtsnede. Acteur Bando Mitsugoro in de rol van Ukigo Matabei. Gesigneerd Gosotei Kunisada ga, uitgever Izumiya Ichibei. Censuurstempel Kwame, ca. 1835. Formaat oban + Katsukawa Shunzan (werkzaam ca. 1782-1798). Een edele. Signatuur Shunzan ga. Uitg. Yamaguchiya Chusuke. Censuurstempel Kiwame, ca. 1790-1800. Chuban formaat.-
€ 70 - € 120
kavel: 604
Jan Sanders (1919-2000)
-"Lang Leve Henk Ruhe". Aquarel, 1995. 41 x 50 cm. In lijst, achter glas. 61 x 71,5 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 605
Jan Sanders (1919-2000)
-"Blikschade". Aquarel, ca. 1965. 29,5 x 56 cm. In lijst achter glas. 45 x 71,5 cm.-

verkocht € 300,00
kavel: 606
[Hedendaagse kunst] André Thomkins (1930-1985)
-"Schwebzeile", 1969. Constructie/montage met pull-strips, notitieblok, Decoro potlood op karton, bevestigd in een doos. Oplage van 55, allemaal uniek. Gesigneerd en genummerd, dit is nummer 12. Afm. 26 x 27 x 2,5 cm. Doos heeft aan 1 zijde een inkeping, karton wat vlekkig. Verder intact.-
€ 200 - € 400
kavel: 607
[Affiche] Toulouse Lautrec - La Masque dorée
-Le Loge au Masque dorée. Programme pour Le Missionaire 1893, Parijs. Kunstdruk Luii & Co Amsterdam. Afm. 94 x 68 cm.-

verkocht € 50,00
kavel: 608
Mart. Spruyt
-'Kalender met internationale feestdagen', ontw. Jan van Toorn, 1967 (2x) + Kalender 1970-1971, Jan van Toorn + Vijfde kalender van De Boer en Vink nv, grafische industrie in Zaandijk 1971, Swip Stolk + 'Huizenkalender' 1971-1972, Jan Van Toorn + 'De Wereld in een kalender' 1972-1973, Jan Van Toorn. Fotomontage, een van de meest bijzondere en uitdagende grafische artefacten uit die tijd + Kalender merken Spruyt's 1980, Paul Mijksenaar. Afbeeldingen van verschillende logo's van verschillende merken + Kalender Plattegronden en Kaarten 1982-1983, Paul Mijksenaar + Kalender 1985/1986. Industriële-vormgeving-aan-de-basis. Nooit bij stilgestaan... Kalender in kartonnen map gevuld met zwartwit foto's van industriële vormgeving van alle dag. Met bijhorend boekje door Henri Baudet en Paul Mijksenaar, 36 pp., 1988 en inleveringskaart in originele envelop + Uitgave met gedicht 'Tramontane' en 'De woorden in stelling gebracht' van H.C. ten Berge gedrukt door Mart. Drukkerij voor het Van Gogh Museum in 1985.-
€ 75 - € 150
kavel: 609
Georges Braque - Verve
-Carnets intimes de G. Braque in Verve Revue Artistique et Litéraire Vol. VIII, Nos. 31 et 32, Verve, 1955. 157 pp. -

verkocht € 100,00
kavel: 610
The Architectual Review 1951-1973
-London, 1951-1973. Grotendeels complete set van dit architectuur tijdschrift. 1951-1957 in halflinnen, 1957-1960, 1965, 1966, 1971, 1972 compleet. Overige jaren vrijwel compleet.-
€ 200 - € 400
kavel: 611
Bauen+Wohnen 1956-1972
-Bauen+Wohnen, Internationale Zeitschrift Zürich. Jaargang 1956-1968. Vrijwel complete reeks. Nr. 6, 1960 ontbreekt, van 1969, 1970 en 1972 ontbreken diverse nrs., 1971 wel compleet.-

verkocht € 100,00