582-699 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 653
La misère sociale de la femme d'après les écrivains et les artistes du XVIIe au XXe siècle
-P. Adam e.a.M. Georges Weil, Ed., 1910. Folio (40 x 30 cm.) met 10 prenten; lithografie, ets etc. door Cottet, Devambez, Faivre, La Touche, Léandre, Lepère, Naudin, Rol, Steinlen en Veber - en 25 reproducties, deels in kleur. Alle beschermd door calqueerpapier. Op Hollands ongesneden.-
€ 150 - € 300
kavel: 654
Zoltan Forrai (1901-1996)
-Kaartspel in café. Tekening (krijt, waterverf). Jaar onbekend. 27 x 37 cm. Handgesigneerd. Papier op karton. -

verkocht € 100,00
kavel: 655
Polygrafies Journaal
-Pres. dir. Amust. Quaestor-liber B. van Bengel, executive editor Jos van Limbergen (alle pseudoniem?). Musterstichting, Delft, 1979. Bundeling van alle 7 delen van dit blad.-

verkocht € 150,00
kavel: 656
James Ensor (1860-1949)
-Jarden d'Amour. Ets, 1886. 12 x 8 cm. Buitenmaat 30 x 24,5 cm. Signatuur r.o.-

verkocht € 950,00
kavel: 657
James Ensor (1860-1949)
-Acacia, 1888. Droge naald-ets. 14 x 9 cm. Buitenmaat 29 x 24 cm. Signatuur r.o.-

verkocht € 700,00
kavel: 658
W.G. Hofker (1902-1981)
-Bali. Druk Koch & Knuttel, Gouda. Reclame uitgave K.P.M. Line, Amsterdam, Batavia. Met 12 platen in originele enveloppe.-
€ 100 - € 200
kavel: 659
W.G. Hofker (1902-1981)
-Bali. Druk Koch & Knuttel, Gouda. Reclame uitgave K.P.M. Line, Amsterdam, Batavia. Blocks made by Dirk Schnabel Works, Amsterdam. Met 12 platen in originele enveloppe.-
€ 150 - € 225
kavel: 660
Niki de Saint Phalle
-My love where shall we make love? Litografik, Malmö, Sweden, 1971. Leporello bestaande uit 52 pagina's met een totale lengte van ca. 988 cm. Gesigneerd door Niki de Saint Phalle aan Emmy Huf.-

verkocht € 300,00
kavel: 661
Bruno Ninaber van Eyben. With compliments
-Ed. Jan Teunen, teksten door Wim Crouwel en Ed van Hinte. Fotografie door Stefan Blume en Gerrit Schreurs. Rotterdam, 010 Publishers, 2002, 256 p., geillustreerd met talrijke foto's, oorspronkelijk dik kartonnen platten en één tussenplat met daarin achter kunststof venstertjes de laatste serie gulden-muntstukken en de Nederlandse munstukken van 50 eurcent en één euro alle ontworpen door Ninaber van Eyben, met vilten omslaglap, 25 x 24 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 662
[Gerd Arntz] Het bouwbedrijf in Nederland
-De plaats der bouwbedrijven in de nijverheid in 1938. Tekst door J. van Ettinger en J.J. van der Wal. Leiden, H.E. Stenfert Kroese, 1943 (gedrukt door C. Chevalier in Rotterdam), 40 p., met fraaie beeldstatistiek door G. Arntz, oorspronkelijk geniet omslag, 4to.-

verkocht € 50,00