veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[607] [608] [609] [610] [611]
kavel: 609 verkocht € 100.00

Georges Braque - Verve

Carnets intimes de G. Braque in Verve Revue Artistique et Litéraire Vol. VIII, Nos. 31 et 32, Verve, 1955. 157 pp.
Gedrukt door Maîtres-Imprimeurs Draeger Frères (heliogravures) en Mourlot Frères (kleurenlitho's). Omslagontwerp Georges Braque. Kaft wat gebruind en licht beschadigd aan rug, voorts goed.