veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[610] [611] [612] [613] [614]
kavel: 612 verkocht € 1800,00

[Spaanse Burgeroorlog] Dias de ira. 23 dibujos y poemas del terror blanco espanol

por Helios Gomez. Schreckensherrschaft in Spanien. 23 Zeichnungen und Gedichte von Helios Gomez. Berlijn, (Internationale Arbeiter-Assoziation), 1930, (4 tekstp. met 4 kleine houtgesneden illustraties) en 23 houtsneden boven gedichten en titels in Duits, Spaans, Engels en Nederlands, los als uitgegeven in oorspronkelijk papieren portfolio met houtsnede in oranje en blauw, folio.
Portfolio met scheurtjes/ kleine beschadigingen. Overigens een zeer goed exemplaar.

De zeer zeldzame oorspronkelijke uitgave. Prachtige publicatie met zeer indringende illustraties, opgedragen aan de slachtoffers van het fascisme in alle landen.