veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[615] [616] [617] [618] [619]
kavel: 617 € 300 - € 450

Paul Citroen

A'dams en Eva's. Galerie Hüsstege & Jaski en gedrukt door P. Clement Amsterdam 1971. Oplage 100 genummerde ex., dit is nr. 17. Suite van gesigneerde litho's en twee gelithografeerde voorbladen met foto's (Nico Koster), genummerd 17/100. 80 x 60 cm. in zwartlinnen map met zilverkleurige opdruk.
Een aantal litho's kleiner dan uitgebracht. De litho met afbeelding van Veldhoen en Citroen heeft resten van opgeplakte passepartout in marge, voorts in goede conditie.