veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[622] [623] [624] [625] [626]
kavel: 624 verkocht € 180.00

Wendingen 1923

Maandblad voor bouwen sieren onder redactie van H.Th. Wijdeveld. Nrs. 1 en 3 t/m 12. Nummer 5/6 gewijd aan Mendes da Costa. Omslagen ontworpen door o.a. Essers en Jessurun de Mesquita.
Omslag nr. 5/6 beschadigd. Nr. 2 (februari) ontbreekt. Potloodcijfers op titelblad. Meest in goede staat, enkele met wat gebruikssporen. Toegevoegd: The covers of Wendingen 1918-1931, Uitg. 010, 1995 - en Wendingen brochure voor expositie in musuem Gallery Azie, J. A. Vloemans, Den Haag, 1994.
(totaal 10)