veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[628] [629] [630] [631] [632]
kavel: 630 € 125 - € 250

Portretten van een echtpaar uit Heerhugowaard (ca. 1920)

Twee HB gesigneerde en 1919 en 1920 gedateerde portretten in gemengde techniek van een echtpaar in zwart gefineerde lijsten. 48 x 42 cm. Lena de Geus-de Koning geboren in 1862 - gestorven 1900 in Heerhugowaard. Toegevoegd: de originele foto van Lena de Geus waarnaar het portret is geschilderd.
Beide portretten kleine verfspatten, binnenmaat 25 x 30 cm. Buitenmaat 48,5 x 42 cm.
(totaal 2)