veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[635] [637] [638] [639] [640]
kavel: 638 € 150 - € 250

Wim Oepts (1904-1988)

Draaiorgel in straat. Houtsnede, 1925, 24 x 31 cm., gesigneerd "Wim Oepts 25" in potlood, op Japans papier. Enkele roestvlekjes. In passepartout.