veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[637] [638] [639] [640] [641]
kavel: 639 verkocht € 190.00

[Jan Toorop] Programma van de voordrachten en uitvoeringen ter gelegenheid

van de tentoonstelling van kunstnijverheid uit de Padangsche bovenlanden in het hotel de Witte Brug te 's Gravenhage van 27 october t/m 3 november 1926. Den Haag, Ten Hagen, 1926, (4) p., oorspronkelijk omslag door Jan Toorop.
Enigszins roestvlekkig, omslagje met minimale defectjes. Goed exemplaar voor een dergelijke kwetsbare publicatie. Zeldzaam programma, met prachtige omslagillustratie.