veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[638] [639] [640] [641] [642]
kavel: 640 € 1200 - € 2000

Ad Dekkers (1938-1974)

Reliëf met één en een kwart vierkant. Voorstudie, 1968. Niet gesigneerd. 30 x 30 cm. Verso tekst in potlood.
Twee hoekjes sleets, enkele veegjes.
*Destijds cadeau gedaan door Dekkers aan museumconservator. Niet afgebeeld in de Blotkamp.