veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[642] [643] [644] [645] [646]
kavel: 644 verkocht € 700.00

M.C. Escher

Bomen en dieren. 'Leer stil zijn en leer niets doen en leer wachten (..)'. Henriëtte Roland Holst-stichting. Gemonogrammeerd in het blok. 4,4 x 9,8 cm.
[Bool 391].