veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[651] [652] [653] [654] [655]
kavel: 653 € 150 - € 300

La misère sociale de la femme d'après les écrivains et les artistes du XVIIe au XXe siècle

P. Adam e.a.M. Georges Weil, Ed., 1910. Folio (40 x 30 cm.) met 10 prenten; lithografie, ets etc. door Cottet, Devambez, Faivre, La Touche, Léandre, Lepère, Naudin, Rol, Steinlen en Veber - en 25 reproducties, deels in kleur. Alle beschermd door calqueerpapier. Op Hollands ongesneden.
Beschermende gekartonneerde omslag met vergulde rugtitel wat besch. en smoezelig, binnenzijde goed.