veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[601] [602] [603] [604] [605]
kavel: 603 € 70 - € 120

Utagawa Kunisada (1786-1864)

Japanse houtsnede. Acteur Bando Mitsugoro in de rol van Ukigo Matabei. Gesigneerd Gosotei Kunisada ga, uitgever Izumiya Ichibei. Censuurstempel Kwame, ca. 1835. Formaat oban + Katsukawa Shunzan (werkzaam ca. 1782-1798). Een edele. Signatuur Shunzan ga. Uitg. Yamaguchiya Chusuke. Censuurstempel Kiwame, ca. 1790-1800. Chuban formaat.
Beide wat smoezelig, met roestvlekjes en hier en daar wat kleine beschadigingen (niet storend in het beeld, zie foto's). In lijst.
(totaal 2)