veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[664] [667] [668] [669] [670]
kavel: 668 verkocht € 50.00

[Walter Crane] Kunst en samenleving

Naar Walter Crane's Claims of decorative art, in het Nederlandsch bewerkt door Jan Veth en vercierd met talrijke vignetten, in hout gesneden, door G.W. Dijsselhof. Tweede herziene druk. Amsterdam, Scheltema en Holkema, 1903 (gedrukt door J. Enschedé en zonen, Haarlem), XIII,(3),171 p., oorspronkelijk gedecoreerd halfleer, bovensnede verguld, groot 8vo.
Verzamelaarsstepel op titelpagina. Leer uitgedroogd met daaruit voortvloeiende defecten (bijv. bovenscharnier ingescheurd). Met nog 1 andere door Walter Crane, in matige staat.
(totaal 2)