veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[673] [674] [675] [676] [677]
kavel: 675 verkocht € 180.00

K. Schippers/Klaas Gubbels. Verlegen Schaduwen

Gesigneerde portfolio, 11981. Oplage 155. Rotterdam: Bébert, 1981.
In zwartlinnen doos, 39 x 58 x 2,5 cm., met 9 2- en 3-kleuren zeefdrukken, gesigneerd met monogram, gedateerd '1981' en genummerd door Klaas Gubbels, gedrukt op gevouwen bladen met begeleidende tekst door K. Schippers.

Doos licht geschaafd aan hoeken.