veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[674] [675] [676] [677] [678]
kavel: 676 € 75 - € 150

Floris Verster (1861-1927)

"Geplukte Hanen". Ets, 1888. Gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat. 13,5 x 24,5 cm. Bladmaat 23,5 x 33,5 cm.
*Catalogus Scherjon no. 1 opgenomen in de "Portefeuille der Nederlandsche Etsclub" 1889, no. 7.
  Highslide JS