veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[679] [680] [681] [682] [683]
kavel: 681 € 50 - € 100

[Boekkunst] Jan Storm van Leeuwen. (Geschiedenis van de boekband)

Uitgewerkte gefotokopieerde verzamelsyllabus voor de lessen 'Geschiedenis en stylistiek van de boekband' bij de Opleiding Restauratoren 1982-1995, (Voorschoten, 1995), II,292 p., 233 illustraties, spiraalgebonden, A4 formaat (zeer bruikbaar wetenschappelijk naslagwerk, niet in de handel).
Met nog 4 andere: Het Ideale boek. Honderd jaar private press in Nederland, 1910-2010 (2010); Lithografie in Nederland. Speciale uitgave van De Boekenwereld (1998); Ton Croiset van Uchelen, Vive la Plume. Schrijfmeesters en Pennekunst in de Republiek (2005) en Offeren aan Mercurius. Nederlandse Vereeniging van Antiquaren 1935-1995 (1995).
(totaal 5)