veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[582] [583] [584]
kavel: 582 verkocht € 50,00

Jan Montijn (1924-2015)

Ets. 1/3 Amsterdam X'63. Binnenbeeld 10,3 x 5 cm. Gesigneerd en genummerd. In passepartout in lijst achter glas.
  Highslide JS   Highslide JS