veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[595] [596] [597] [598] [599]
kavel: 597 verkocht € 320.00

Jos Ruting (1909-1987)

Jaarverslag 1924 Amsterdamsche Grafische School. Lithografisch omslag, ontwerp J. Ruting. Ongevouwen exemplaar + het origineel in aquarel. Beide 24 x 39 cm. + proefontwerp Duo Colo, NRM NV Nederlandsche Rotografure Maatschappij. Aquarel, 26,5 x 25 cm. + proefdruk Amsterdamsche Grafische School Getuigschrift 24 mei 1923 - en 1 andere.
(totaal 5)